Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Odehrál se poslední hrací den 4. bowlingové ligy na bowlingu Vojkov.

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyŘíčany4.liga4 hrací den

Začneme s hodnocením posledního hracího dne, než se vrhneme na celkové výsledky. Dnes na sedmém místě MAESTRO CLUB C (7 bodů), o dva body více vybojovala ZORKA (9 bodů) což stačilo na místo šesté. ŽÍŽKOVSKÁ JÍZDA (11 bodů) dělala co mohla, aby získala co nejvíce bodů a zlepšila celkové umístění, nakonec to stačilo na hezké páté místo. SPLIT MAKERS (14 bodů) ,dnes čtvrtí, se naopak snažili udržet si svůj bodový náskok. Na místě třetím tentokrát skončil tým POHODA (15b). Druhé místo patří družstvu PLEJÁDY (24 bodů), kterému se po minulém třetím místě podařilo opět vrátili na svou "stříbrnou vlnu".  Místo první dnes obhájili NETREFOVÉ (25 bodů), kteří dnes neprohráli jediný zápas. 

Nejvyšší nához i nejlepší průměr dnešního hracího dne u žen dosáhla paní IVANA NOUZOVÁ (Plejády). Která se svým průměrem 166,17 bodů překonala všechny své soupeřky. Také se jí povedl nához 184 bodů na který žádná jiná žena tentokrát nedosáhla. U mužů měl dnes nejlepší průměr i nejvyšší nához pan JAROSLAV MUSIL (Split makers). Jeho dnešní průměr byl 197,5 bodů a nejvyšší nához úžasných 256 bodů.

A nyní k celkovému hodnocení. Konečné sedmé místo MAESTRO CLUB C (27,5 bodů), kterým se sice příliš nedařilo, ale své neúspěchy si nepřipouští a dobrá nálada a nadšení je rozhodně neopouští. ZORKA (53 bodů) se umístili na příčce šesté. Na lepší umístění jim chybělo pouze jeden a půl bodu. Pátá skončila POHODA (54,5 bodů), které se příliš nevydařil třetí hrací den. Nováčkové na bowlingové lize na Vojkově ŽIŽKOVSKÁ JÍZDA (61,5 bodů) se první den evidentně jen rozkoukávali, ale od druhého hracího dne si jdou za svým a bojují o každý bod. Letos čtvrté místo, ale jsem přesvědčen, že příští rok budou usilovat minimálně o bronz. Jak je zde evidentně vidět, tak rozhoduje každá kuželka. Protože SPLIT MAKERS (62 bodů)mají pouze o půl bodu více než tým, který se na bednu nedostal. Takže krásné třetí místo ale jen tak tak.  Stříbrem ověnčení odcházela z finálového večera PLEJÁDY (78,5 bodů). Měli sice ambice útočit na zlato, bohužel pro ně, však letošní ročník ovládly NETREFOVÉ (83 bodů), kteří zvítězili nejen poslední dva hrací dny ale i v celkovém hodnocení. 

Nejlepší hráčkou, tedy hráčkou s nejlepším průměrem, je letos paní IVA PASEKOVÁ (Žižkovská jízda). Její konečný průměr je krásných 158,96 bodů bez handicapu. Titul nejužitečnější hráčka, což je hráčka s největším počtem nasbíraných bodů, jsou dvě dámy. Obě pro svůj tým získaly 13 bodů a jsou to paní MARTINA FÁROVÁ (Netrefové) a paní IVA PASEKOVÁ (Žižkovská jízda) V mužské kategorii není žádné překvapení, že titul nejlepší hráč i nejužitečnější hráč získal pan TOMÁŠ BORTL (Plejády), který podává velmi dobré a vyrovnané výsledky pravidelně. Jeho konečný průměr je 184,17 bodů a celkový přínos 22 bodů pro svůj tým.

No co dodat více snad už jen SLÁVA VÍTĚZŮM A ČEST PORAŽENÝM! Rád bych také tímto pogratuloval všem zúčastněným týmům a hráčům a poděkoval za účast v naší bowlingové lize. Přejeme VŠEM hráčům i divákům, příznivcům bowlingu i ostatních sportů klidné prožití vánočních svátků. Vše nejlepší do nového roku! Budeme doufat, že se zase všichni sejdeme v dobrém zdravý a náladě zase v příštím roce. Sportu zdar a bowlingu obzvlášť.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz