Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Odehrál se finálový hrací den 5. amatérské bowlingové ligy na bowlingu Vojkov.

23. ročník 2022jaro 2022Praha/střední ČechyŘíčany5.liga4 hrací den

Dnešní klání bylo velice vyrovnané a každý získaný bod mohl rozhodovat o celkovém umístění. Nakonec je na prvním dnes i v celkovém hodnocení team BT LOKARDA (18 bodů) a 2383 kuželek. Druhé místo se stejným počtem bodů, ale menším skóre vybojovali BERUŠKY (18 bodů) a 2298 kuželek. Příčku třetí obsadilo družstvo 60 PLUS (13 bodů). Tyto tři teamy dnešním umístěním rozhodli i o celkové podobě pomyslné bedny. Na čtvrtém místě čtvrtého dne skončili KOLEČKÁŘI (11 bodů). Místo páté náleží teamu HAUNEBU (8,5 bodů), kterým se sice vydařil poslední zápas, ale to bohužel nestačilo na lepší umístění. Bohužel družstvo LOS AMIGOS (6,5 bodů) i přes veškerou snahu skončilo na místě šestém. 

Jak jsem již naznačil tuto sezonu zvítězil team BT LOKARDA s celkem 73body. Drhéí byly BERUŠKY celkem 66 bodů a třetí místo vybojovali 60 PLUS.

Co se týče výkonů jednotlivců v poslední hrací den tak nevyšší nához mužů měl pan Svačina Jiří mladší (BERUŠKY) a to hezkých 202 bodů. Nejvyšší průměr 183 bodů se zadařil panu Jaroslavu Novotnému ( BT LOKARDA). U žen se nevyšší nához i nejlepší průměr patří jediné hráčce. A to paní Dagmar Frýdlové (60 PLUS). S náhozem 195 bodů a průměrem 157,8 bodů ovládla tabulku něžného pohlaví.

Všechny teamy dnes bojovali ze všech sil a věříme, že předvedli co nejlepší výkony. Budeme se těšit, že v podzimní sezoně to bude stejné a budeme doufat, že se sejdeme ve stejně hojném počtu nebo ještě lépe v naše řady rozšíří nová krev. Sláva vítězům a čest poraženým.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz