Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Odehrál se finálový hrací den 4. ligy na Vojkově

24. ročník 2023jaro 2023Praha/střední ČechyŘíčany4.liga4 hrací den

Nejdříve se podíváme na výsledky dnešního hracího dne. Na sedmém místě dnes MAESTRO CLUB C (7b). Na příčce šesté tentokrát SPLIT MAKERS (11b). Páté a čtvrté a třetí místo je dnes bodově vyrovnané. Všechny tři týmy vybojovyly 16 bodů, proto rozhoduje celkové score. Na pátém místě tým ZORKA (2790), místo čtvrté NETREFOVÉ (2932) a na místě třetím POHODA (2995). Příčku druhou dnes získala ŽIŽKOVSKÁ JÍZDA (17b). Nejvíce bodů dnes vybojoval tým PINPALS (22b).  

Co se týče dnešních osobních výkonů tak u žen se nejvíce dařilo paní IRENĚ KOVÁČOVÉ (PinPals). Ta náhozem 208 bodů a průměrem 167,17 bodů překonala všechny své dnešní soupeřky. U mužů to nebylo tak jednoznačné. Nejvyšší nához obstaral pan FRANTIŠEK PASEKA (Žižkovská jízda) a to úžasným výkonem 265 bodů. Nejvyrovnanější výkony a tedy nejlepší průměr měl pan PAVEL LUKEŠ (PinPals) a to krásných 186,17 bodů.

Celkové umístění jarní sezony je po všech čtyřech odehraných dnech následující. Místo sedmé POHODA (41 bodů) dle mého názoru je to velmi slušný výsledek s ohledem na to, že se nezúčastnili prvního hracího dne. Příčku šestou vybojoval MAESTRO CLUB C (44 bodů). Tým ZORKA (51 bodů), který se pravidelně umisťoval na páté příčce, tuto příčku obhájil. Čtvrté místo patří týmu SPLIT MAKERS (59,5 bodů). Bronzové umístění získali NETREFOVÉ (65,5 bodů). Místo druhé vybojoval, navrátivší se, tým PinPals (79 bodů). Což jen o jediný bod nestačilo a letošní vítěze ŽIŽKOVSKÁ JÍZDA (80 bodů).

Hráčem, který pro svůj tým získal nejvíce bodů je žena! A to paní IVA PASEKOVÁ (Žižkovská jízda), která pro svůj tým vybojovala celkem 19 bodů. Hráčka s nejlepším průměrem je ale paní IRENA KOVÁČOVÁ (PinPals), které se zadařil celkový průměr 167,5 bodů. V mužské kategorii nejlepšího průmětu dosáhl pan JAN ŠÍPAL (Pohoda) Který dosáhl celkového průměru 181,31 bodů.

Myslím, že všichni hráči si zaslouží potlesk a obdiv za své výkony. Budeme doufat, že se ve stejně dobré náladě a ideálně v ještě hojnějším počtu sejdeme i na podzim.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz