Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

O vítězi 4. ligy rozhodovalo až skóre

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaOlomouc4.liga5.hrací den

V úterý 20. 11. 2018 se v BEST Sportcentru Olomouc konal poslední 5. hrací den 4. ligy ABL Olomouc. Tento den sliboval dramatický souboj mezi třemi týmy o první místo a naopak mezi třemi týmy o udržení se v lize.

Boj o udržení dopadl nejsmutněji pro tým Makovice, který v přímém souboji s týmem Hněvotín prohrál 1:4. Makovice tedy končí na 6. sestupovém místě s 46,5 body a vracejí se zpět do 5. ligy. Tým Hněvotín s 48 body zuby nehty udržel 5. příčku. Z trojice týmů ohrožených sestupem si vedlo nejlépe družstvo MGC Olomouc, které nakonec s pohodlným náskokem končí na 4. místě s 56,5 body. Bitva jako hrom se odehrála hned mezi všemi třemi týmy najednou. Rozdíl mezi třetím a prvním je pouhý jeden bod a o vítězi muselo rozhodnout skóre. Nejsmutnější je nakonec tým Pavouci, který i přes skvělé výkony končí se 74 body na 3. bronzovém místě. Shodný počet 75 bodů dokázaly uhrát družstva Alfa Team a Family Team, a tak přišlo na řadu skóre/týmový průměr. V tomto žebříčku si vedl lépe Family Team. Na stříbrném 2. místě tedy končí Alfa Team a zlatá 1. příčka patří Family Teamu, který postupuje do 3. ligy ABL Olomouc.

Nejvyšší nához 5. dne mezi muži zaznamenal pan Luděk Mraček z týmu Pavouci s hodnotou 182 kuželek. Nejvyšší celkový nához 5. dne patří opět famózní paní Ivaně Bukovcové z týmu Pavouci s hodnotou krásných 212 kuželek. Nejvyšší celkový průměr 4. ligy za všech 5 hracích dnů mezi muži náleží panu Vítu Geržovi z týmu MGC Olomouc – 162,94. Paní Ivana Bukovcová z týmu Pavouci je nedostižitelná i v této kategorii. S celkovým průměrem 170,56 kuželek se tak stává vládkyní 4. ligy.

Všem týmům, hráčkám i hráčům velice děkujeme za jejich účast, které si moc vážíme a doufáme, že se se všemi opět uvidíme v jarní části ABL. Vyhlášení výsledků proběhne na společném večírku v pondělí 3. 12. 2018 od 18 hodin v našem BEST Sportcentru Olomouc v prostorách restaurace v 1. patře, doufejme, že za hojné přítomnosti všech.

Rudolf Schmidt

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz