Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nový vedoucí tým v 3. ABL Tišnov po 2. HD

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga2.hrací den

V úterý 5.10.2021 se odehrál odložený 2.HD ve 3.ABL Tišnov na centrum Xbowling Tišnov. Původní termín vstupoval do prodlouženého víkendu a vzhledem k tomu, že se maximálně snažíme vyjít vstříc účastníkům soutěže, tak se 2.HD odehrál v náhradním termínu. Ale dost psaní a vysvětlování a hned se vrhneme na výsledky, protože máme nový vedoucí tým soutěže. Vítězným týmem 2.HD se stal tým Score King se ziskem 19,5 bodů, a to s parádním průměrem 561,20 bodů. Nejvyšší nához si ovšem připsal Xteam a to krásných 631 bodů. Naprostá paráda a krásné představení.

Do čela soutěže se nám právě dostal Score King se ziskem 32,5 bodů a na druhé místo odsunul vítěze 1.HD tým Tři Tety se ziskem 29 bodů. Na třetí místě je Xteam se ziskem 28,5 bodů, což je pouhý půl bod ztráta na druhou pozici. Na čtvrtém místě Weapon X se ziskem 22 bodů. Páté místo drží Simpsonovi Tišnov se ziskem 20 bodů a poslední místo patří týmu Šavlozubé Kuželky se ziskem 18 bodů. Rozdíly nejsou vůbec velké a můžeme se dočkat zajímavých změn v tabulce.

Nejlepším hráčem kola se stal David Zeman s naprosto gigantickým průměrem 217,20 bodů a všechny ostatní nechal daleko za sebou. Tohle bylo galapředstavení!!! Velká gratulace. Nejlepší hráčkou kola se stala Pavla Poláčková s průměrem 159,20 bodů. Konečně se dostáváme k nejvyššímu náhozu a ten drží zabiják dnešního kola David Zeman!!! Hned ve druhé hře David sypal jeden strike za druhým, jak dobře namazaný stroj a řádění a vraždy kuželek se zastavilo na hodnotě 274 bodů!! Tohle je zatím nejvyšší nához ze všech lig, které se hrají na centrum Xbowling Tišnov!! Poslední kategorii v užitečnosti nám ovládla Eva Šimečková, když dokázala získat všech 5 bodů a neprohrála jediný zápas. Všem velká gratulace, bylo to parádní hrací kolo!

Po tomto kole se opravdu těšíme na 3.HD, který je naplánován na pondělí 11.10.2021 v klasickém čase.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz