Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nováčkovský ostych Fa Bruci je dávno ten tam.

20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední ČechyXbowling Žižkov9.liga4 hrací den

Předposlední hrací den ABL místní 9. ligy Xbowlingu Žižkov je po neděli 28. dubna již minulostí. Tato ve skrze pohodová skupina v témže duchu večera odehrála svá utkání a nezasvěceným snad ani nemohlo být podezřelé, že se soupeří o důležité body do tabulky.

Ta nedoznala výraznějších změn, snad jen Tanečníci se tentokrát vyšponovali k výraznějšímu posunu v tabulce směrem vzhůru a oproti tomu Kidachi si začínají koledovat a pokoušet osud, když právě pány vystřídali při symbolickém 4 bodovém zisku v pásku sestupu na nepopulární šesté pozici. Tu nejsmutnější, sedmou, mají v držení a zřejmě již pevném, MAESTRO Club C, s 34 body jsou žel těmi nejvážnějšími aspiranty sestupu do 10. ligy.

Ještě větší jistota se však vykrystalizovala na opačném pólu tabulky, kde Fa Bruci 4. hrací den získali 27 30 možných bodů a po počáteční nervozitě úvodních duelů soutěže, coby nováček, nyní mají otěže ligy ve svých rukou a s celkovými 93,5 body neochvějně sviští opět o patro výše a sice ve své druhé sezoně ABL na Xbowlingu Žžkov za druhým postupem. Nyní již do ligy osmé. Ani neskutečná shoda náhod je s náskokem 19 bodů na stříbrný stupínek Vinných víl a 31 bodů na bronzové Hippobowlingus o radost a hrdost připravit již nemůže.

Zřejmé je i druhé místo Vinných víl, které by snad již žádný z rivalů sesadit taktéž neměl, u nich by poté následovalo porovnávání si průměru s týmem skončivším na 6. pozici ligy vyšší, kdo šťastnější a úspěšnější bude v dalším ročníku ABL hrát 8. ligu taktéž. Vše podstatné a definitivní vyjde ve známost a světlo světa po 5. hracím dni, jenž je plánován na neděli 26. května.

Nejvyššího náhozu hracího dne je pachatelem Pavel Váňa (Hippobowlingus) a je po hříchu jediným, kdo hranici 200 bodů překonal. Nejlepším hráčem soutěže zůstal Petr Moravec (Vinné víly) s průměrem 183,31 bodů, ženou Kateřina Brůčková (Fa Bruci) se 155,54 bodů a je současně i hráčem (hráčkou) Nejužitečnějším s neskutečnými 22 body z 24 možných díky duelům hráč versus hráč.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz