Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Neskutečná 2. liga B (jih) odehrála své třetí kolo!

21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní Morava2.liga2.liga B (jih)3.hrací den

2. ABL B (jih) odehrála své třetí kolo a výsledná tabulka je tedy masakr. Zvláštní psychologický efekt má na hráče možnost předehrávky, kterou mohou týmy využít v této prodloužené sezóně. Paradoxně se v několika ligách stalo, že týmy, které měly odehranou předehrávku, atakovaly post vítěze kola. Ve třetím kole využily možnost předehrávky hned dva týmy. Vítězem kola se stal tým 3M.

Tabulka, kterou Vám za chvíli shrneme, je snem každého organizátora a věříme, že i každého týmu, protože pokud by byla tabulka v podobném rozvržení každé kolo, tak až poslední zápas rozhodne o celkovém pořadí, protože rozdíl mezi prvním a posledním týmem je pouhých 4,5 bodů!

Na prvním místě je stále tým TGNCK (40 b.), který ale během jediného kola ztratil svůj výraznější náskok. Na druhé místo poskočil vítěz kola 3M (38,5 b.), který poskočil až z posledního místa. Třetí místo drží Ting žaba (38 b.). Čtvrté a páté místo má stejný stav bodového konta, ale čtvrté místo patří Gule Boys (36,5 b.) a páté místo patří Homonautům (36,5 b.). Tabulku uzavírá Xteam (35,5 b.) na šestém místě.

Hráčem kola byl Karel Bajer (Gule Boys) s průměrem 202,00. O nejvyšší nához se dělili Miloš Nemeškal (3M) a Jirka Vítek (TGNCK). Oba zahráli 242 bodů. Nejlepší hráčkou byla Lucka Hrazdírová (Ting Žaba) s průměrem 179,20. Týmově zahráli nejlépe pánové z 3M, kteří zahráli průměr 565,40 a nához 605.

Třetí kolo 2. ligy B (jih) je za námi. Do druhé poloviny soutěže vstoupíme 9. července v 18:30 na centru Xbowling Tišnov a doufáme, že další kolo bude stejně napínavé, jako to poslední!

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz