Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlépe se houpal RK Jablunkov!

20.ročník 2019jaro 2019severní MoravaTřinec3.liga1.hrací den

V třetí mezinárodní Česko Polské Třinecké lize to bylo jako na houpačce, po prvním kole šel do vedení Slag boys (15 b.), který vysoko 5 : 0 porazil Pecaře (10 b.). Ve druhém je klepl Versus (11 b.), který si připsal si druhou čtyřbodovou výhru a vystřídal je na špici. Ve třetím kole se opět Slagáči vrátili do čela po výhře 4 : 1 s RK Jablunkov (15 b.), jenže v následujícím čtvrtém kole podlehli Bowlingoholikům (11 b.) 1 : 4, kteří doposud nikoho nezdolali. Tohoto kiksu dokázala využít Olza (13 b.) a po sérii tří vítězných duelu sebrala Boysum vedoucí pozici a vytvořila si tak s dvanácti body nejvyšší odrazový můstek na zisk prvního hracího dne.

Poslední kolo této ligy bylo vlastně jako finále, za Olzou s 11 body následoval Slag bosys a další tři družstva s 10 body Versus, RK, Pecaři, takže pět družstev mělo nejvyšší ambice a šestí Bowlingoholici v uvozovkách na druhou metu. V prvním klání nastoupili proti sobě favoriti na celkové vítězství v 3 lize Versus s Bowlingoholiky, druzí jmenovaní soupeře udolali ve vyrovnaném utkaní lepší koncovkou a zaslouženě vyhráli 4 : 1. Tento výsledek poslal Versus s průběžného třetího na konečné páté a Bowlingové workoholiky ze sklepa na bramboru. V dalším tuhém boji porazili Boysi favorizovanou Olzu 4 : 1 a sen jejich kapitána Zigy o prvním místu se rozplynul jako pára nad hrncem a nakonec byli vděční za třetí metu, ani Slag byosnakonec stříbrný nedosáhl do výšin, chyběl mu k tomu jeden bodík. Na konec na titulu dne vystoupil za bukem schovaný RK Jablunkov, který uštědřil Pecařům náklaďáčku 5 : 0 s vysokým skóre 585 ku 455 dobyl trůn a svého soupeře tím smetl ke dnu!

To už by o bojích v prvním hracím dnu stačilo a pojďme na statistiky, ač prý nudné, určitě pro většinu nutné jsou. V jednotlivcích vynikli v užitečnosti s 5 body Bohdan Pyszko Slag Boys, Zbyszek Kovalski RK Jablunkov, nej průměr 182,0 zahrál David Kepinsky Olza a nej nához 226 patří Luboši Bojkovi z RK Jablunkov. Družstevní statistiky se povedli nejlépe čtvrtým Bowlingoholikům s průměrem 520,8 a posledním Pecařům, ti dali nejvyšší 602 nához, což dokazuje o vyrovnanosti této ligy kde je bodový rozdíl mezi posledním a vedoucím týmem jen 5 bodů!

Došlo na pozvánku a tak na další, nervy drásající tuhé boje, se dostavte v úterý 12.3.2019 nejpozději v 16:50 hodin!

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz