Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Neděle a to znamená ABL liga v pražských Strašnicích

23. ročník 2022jaro 2022Praha/střední ČechyXbowling Strašnice8.liga5 hrací den

V Xbowling Strašnice se odehrál poslední hrací den 8. ligy ABL, kde se žádné překvapení nečekalo a tak jak se skupina vyvíjela celé jaro tak to i skončilo. Jen s jedním rozdílem, že poslední hrací den vyhráli ženy z týmu Kuželko Lehni se získanými 21 body za nimi hned tým Tak Určitě s 18 získanými body a na třetím místě 1. BC Trvalé Hodnoty s 15 získanými body.

Nejlepší individuální výkon podal kdo jiný než Košař Petr z týmu Tak Určitě největší nához 5. hracího dne byl zároveň i jeho největším náhozem za celé jaro a to 234 bodů a samozřejmě i nejlepší průměr, který zakončil na 190,6 bodů. Největší nához družstva poslední den s 526 body urvalo pro sebe tým Kuželko Lehni.

Ani skvělý výkon v posledním hracím dni jim, ale nepomohl a na celkovém pořadí se nic neměnilo. Na 1. místě a jasně postupující s neuvěřitelnými 99,5 body skončil tým Tak Určitě. Za nimi na druhé pozici a budou si tak porovnávat průměr s pátým týmem v 7. lize tým Kuželko Lehni s 85 body a na poslední medailové pozici tým 1. BC Trvalé Hodnoty s 76 body, 4. místo obsadil tým Pecky s 67,5 body pátí skončil tým TJ Házená JHK se 47 body a na posledním místě jasně sestupující tým, který nedorazil ani jednou APBowle.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz