Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na konci týdne se ve Strašnicích odehrál rozhodující čtvrtý hrací den 8. ligy ABL.

18.ročník 2017podzim 2017Praha/střední ČechyXbowling Strašnice8 liga4 hrací den

Výsledky byly velice vyrovnané, ale nakonec se nejvíce dařilo hráčům týmu Jobani, kteří vyhráli oba zápasy se svými největšími soupeři a i díky tomu vyhráli celou ligu. Na jejich kontě je 77,5 bodů a mají průměr 444,71 bodů a v jarní části je čekají soupeři v 7. lize, kam postupují.

Druhé místo tabulky patří hráčům týmu Vypnout Zapnout s celkovým ziskem 73,5 bodů a jejich konečný průměr je 418,71 bodů a teď musí počkat, jak dopadne 7. liga a tým na předposledním místě , kde bude o jejich postupu rozhodovat právě vyšší průměr. Třetí místo v naší konečné tabulce patří hráčům z týmu Bowl Powl, kteří mají 66 bodů a průměr 409,54 bodů.

Dále v pořadí jsou čtvrtí 1.BC Trvalé Hodnoty, na pátém místě pak tým No Limits, poté šestí Hosté a na posledním sedmém místě je tým Start, který tedy sestupuje do 9. ligy.

Dále se vyhlašovaly výsledky jednotlivců např. nejlepší hráč skupiny, kterým je Sůva Tomáš s průměrem 155,92 bodů a také se stal i nejužitečnějším hráčem se ziskem 17 bodů. Nejlepší ženou skupiny je Gajdošíková Věra s průměrem 148,83 bodů.

Všem hráčům děkujeme za jejich účast v podzimní části a budeme se na Vás těšit na přelomu ledna a února kdy bude začínat novy ročník ABL ligy.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz