Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mistry regionu Praha/stř. Čechy jsou Jan Kolář ml. a Kateřina Slavíková

20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední ČechyMistrovství regionu

Opět po půl roce se v neděli 12. ledna sešli nejlepší hráči na finálové části Mistrovství regionu jednotlivců ABL Praha/střední Čechy, kteří postoupili přes jednotlivá městská mistrovství. Dorazilo 53 mužů a 16 žen. Pro hráče bylo připravené stejné mazání, které si mohli o víkendu procvičit na turnaji, který se stejně jako před jarním finále konal na Zličíně.

Změna počtu kvalifikačních her na 6 přinesla i změnu v počtu postupujících do prvních soubojů play-off. V mužích se bojovalo o 16 postupových míst a v ženách postupovala přesná polovina a to tedy 8 žen do bojů play-off. V ženách byly na herně přítomny všechny hráčky a tak bylo jasné, že mohou nastoupit proti sobě na součet dvou her. U mužů situace byla zajímavější, na herně nebyl přítomen Luboš Kunt st., který díky tomu udělal radost Albertu Jarovskému, který postupoval tím pádem za něj. Stejně jako u žen se nastupovalo proti sobě na součet dvou her. Jak v ženách, tak i v mužích na vítěze play-off souboje čekali další dvě hry a třetí hru si připočítávali celodenní zahraný průměr a hlavně vítězství si mohl díky tomu vybojovat kdokoliv z hráčů. Díky rozdělení do třech kategorií si jak u mužů, tak i u žen odnesli tři nejlepší medaile. Vítězství si v mužích nakonec vybojoval Jan Kolář ml. druhý skončil Jan Kolář st. a třetí místo si vybojoval Tomáš Liebich. U mužů nastoupili i hráči kategorie Prestige, ve které první skončil Jan Kolář st. druhý Jakub Šarišský a třetí Ladislav Švec. Kategorii P190 u mužů díky celkovému vítězství ovládl Jan Kolář ml., druhý je Tomáš Liebich a třetí Jaromír Malec. V kategorii P165 si první místo zajistil Petr Manhart, druhý je František Nečas a třetí Tomáš Mračko.

V kategorii žen si první místo zajistila Kateřina Slavíková, druhá skončila Pavla Černá a třetí skončila Věra Váchová, zde všechny ženy byly z kategorie P190. Druhou kategorii P165 vyhrála Lucie Novotná, druhá skončila Michaela Křepinská a třetí Jana Schönová. Postupující do finále jednotlivců čekají další boje v neděli 19. ledna na herně Bowlingzone Pardubice.

Postupující do finále MČR ABL a MČR ČBA výkonnostních kategorií najdete ve výsledcích:

MISTROVSTVÍ REGIONU MUŽI - výsledky kvalifikace + výsledky play-off + výsledky konečné

MISTROVSTVÍ REGIONU ŽENY -  výsledky konečné

Video z Mistrovství regionu - ZDE

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz