Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mistrovství Prahy pro Milana Kopřivu a Káju Lhotovou

18.ročník 2017jaro 2017Praha/střední ČechyMistrovství regionu

Netradičně v sobotu se konalo finále Mistrovství regionu Praha/střední Čechy tentokrát bylo finále poznamenáno slabší účastí hlavně u mužů - dorazilo 34 mužů a 15 žen. Bylo připraveno opravdu pro někoho těžké mazání, na kterém si všihni hráči zahráli kvalifikaci a do pavouka play-off nakonec nepostoupili pouze dva hráči. Prvním nepostupujícím se tak stal Milan Barnet s náhozem 593 bodů. Boje byly opravdu do poslední chvíli vyrovnané.

Dlouhou dobu platilo pravidlo, že kdo je první po kvalifikaci nemusí postoupit, tyto nejasnosti tentokrát vyvrátil Pavel Vacek, který podlehl až vítězi regionu Milanu Kopřivovi, který si tak odnesl 1.500,- Kč a soudek Svijan. První výhra v play-off soubojích znamenal postup do celorepublikového finále, které se hraje v neděli v Chomutově. Do nejlepší čtyřky hráčů proti sobě nastoupili již zmíněný Pavel Vacek proti Milanu Kopřivovi a Stanislav Semerák s Milanem Leiskem. Mistr regionu se stal pro většinu hráčů překvapivě Milan Kopřiva druhé místo patřilo Pavlu Vackovi, který si odnesl 500,- Kč. Třetí místo vybojoval nejlepší hráč Notaxo, kterých v play-off bojích bylo opravdu mnoho a je to Stanislav Semerák, čtvrté místo patřilo po nevydařených finálových hrách Petru Leiskemu.

Ve finále mezi ženami se mezi nejlepšími představily hned tři hráčky, které patří do základny hráček z Benešovské herny. I zde bylo o postupu rozhodující nához, kdy Lucie Kubelková a Věra Váchová měly shodný nához po prvním souboji play-off. První místo nakonec po sestrovražedném souboji patří Karolíně Lhotové a odnesla si 1.500,- Kč, když porazila druhou Martinu Králikovou a patří jí 500,- Kč. Třetí místo brala Vlasta Eidernová, která právě v předchozím play-off podlehla své sestře, která zvítězila. Čtvrté místo po těsném souboji patří Věře Váchové.

Kdo postupuje na finále ČR do Chomutova najdete vy výsledcích :

MISTROVSTVÍ REGIONU MUŽI - výsledky kvalifikace + výsledky play-off výsledky konečné  

MISTROVSTVÍ REGIONU ŽENY - výsledky konečné

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz