Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mistrovství měst odstartovala

19.ročník 2018podzim 2018aktualityINFO I.

Před vánočními svátky nám skončila základní kola podzimní části ABL 2018 a ve všech regionech jsou již otevřeny OBSAZOVAČKY na Městská mistrovství, která současně slouží jako kvalifikace pro postup na Mistrovství regionu. Odtud vede cesta na MČR ABL jednotlivců, které se hraje v neděli 20.1.2019 v pardubickém Bowlingzone.

Jsou již také otevřeny OBSAZOVAČKY na BARÁŽE mezi jednotlivými ligami a o postup na MČR ABL družstev. Samotné finále družstev se hraje v Bowlingzone Pardubice v sobotu 19.1.2019.

Jsou také uzavřeny STATISTIKY v jednotlivých regionech, kde jsou jména přímých postupující na Mistr. regionu, MČR ABL jednotlivců a MČR ABL družstev. Také PROPOZICE jsou již delší dobu aktualizované. V sekcích MISTROVSTVÍ MĚST jsou obsazovačky jednotlivých Městských mistrovství, jižní Čechy mají jako jediný region přímo Mistrovství regionuBARÁŽE, kde jsou obsazovačky mezi ligami a o postup na MČR ABL.

Pro ty z Vás, kteří potřebují pomoc při vyhledávání informací, tady máme jednoduchou navigaci. Stačí jen kliknout na Váš příslušný REGION (sloupec vpravo) a kliknout na vybranou sekci. Snad Vám naše informace byly užitečné.  

Česká Bowlingová Liga - ZDE

Obsazovačky ABL - jednotlivci - ZDE

Obsazovačky ABL - družstva - ZDE

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz