Mistrem 1. ligy v Žilině je BOWLING ACADEMY

Historie23. ročník 2022jaro 2022severní MoravaŽilina1.liga7.hrací den

Tak máme za sebou v Bowling Academy Žilina poslední soutěž, ale zato nejvyšší. A známe i vítěze tohoto klání. Až do posledního zápasu se v 1. lize bojovalo jak o první, tak i o třetí místo. Jak nám to nakonec celé dopadlo?

Po velkých soubojích se na prvním místě umístil Bowling Academy s konečnými 120,5 body. Ze zadu se na ně dotíral tým Bowling Academy junioři. Před posledním zápasem měli JUNIOŘI ještě šanci, ale „SENIOŘI“ si svůj náskok s přehledem pohlídali. Vyhráli tak s celkovým náskokem 5 bodů na druhé místo. BLAHOPŘEJEME K VÝHŘE V 1. LIZE!!! Na druhém místě se tedy umístil tým Bowling Academy junioři s 115,5 body.

Třetí příčka pak patří týmu Koľko Kolkov, a to s oddřenýma ušima. Před začátkem hracího dne měl náskok na čtvrtý tým v pořadí, KPI, 13 bodů. KPI ale v tomto kole hrálo skvěle, dotahovalo, ale na Koľko Kolkov to nestačilo. Tento souboj skončil nakonec rozdílem jednoho bodu pro Koľko Kolkov. Celkový počet získaných bodů tohoto týmu je 82. Čtvrté místo tedy patří KPI s 81 body.  Na pátém místě skončil Kofola Team se 70 body a poslední příčka patří týmu TENPINATOR s 56 body.

Jednotlivce pak vyhrál junior Šimon Jaroš s krásným průměrem 207 bodů. Stal se i nejužitečnějším hráčem s 26,5 body z 32 odehraných zápasů. Nejlepší ženou je Danica Truban s průměrem 147,23 bodu.

Všem týmům a hráčům moc děkujeme za příjemnou atmosféru a těšíme se na další sezónu s vámi.