Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mateos a Křelov opět nerozhodně

19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní MoravaOlomouc3.liga1 hrací den

Dne 5.2.2018 se v BEST Sportcentru Olomouc odehrálo 1. kolo 3. ligy ABL Olomouc. Potkali se zde staří známí soupeři, ale také dva nové týmy, které mají ambici nabourat zavedené pořádky.

Po úvodním hracím dni patří poslední 6. místo v této lize novému týmu Tak nějak, který získal 7 bodů. Nutno však podotknout, že první dva zápasy odehrál v oslabení jeden na tři, kdy dorazil pouze kapitán družstva. Ve třetím zápase jako kavalerie dorazily posily z rodinného kruhu a tak byly další zápasy více vyrovnané. Na 5. místě skončil tým Sen, který dokázal uhrát 8 bodů. Nebyl to zřejmě začátek snů, jak by řekl klasik, ale víme, že pánové mají své kvality, které ještě jistě v dalších kolech ukáží. Se ziskem 10 bodů se na 4. pozici umístilo družstvo Alfa Team a uzavírá nám tak spodní část tabulky. Na třetí pozici ztrácí 6 a na druhou a první 7 bodů. To jistě není nesmazatelný rozdíl, je ovšem třeba nenechat soupeře odskočit příliš. Prozatímní 3. bronzovou pozici si vykoulel v této lize nový tým Mezi Kozy se ziskem krásných 16 bodů. Na druhou a první příčku ztrácí pouhý 1 bod a ukázali tak všem soupeřům, že se rozhodně nehodlají krčit v koutě a je třeba s nimi vážně počítat. O 2. a 1. místo se dělí s totožným ziskem 17 bodů staří známí rivalové z týmů Křelov a Mateos. Někdo však musí být lepší, proto díky vyššímu týmovému průměru patří 1. místo týmu Mateos a 2. místo týmu Křelov.

Nejvyššího náhozu dne mezi ženami dosáhla paní Jana Poučová z týmu Mezi Kozy – 171. Nejvyššího náhozu mezi muži a také celkově dosáhl pan Antonín Šálek st. z týmu Tak nějak – překrásných 233. Hodí se podotknout, že tento hráč měl i druhý nejvyšší nához s hodnotou 232. Není proto asi žádným překvapením, že pan Antonín Šálek st. opanoval také průměrový žebříček jednotlivců s průměrem až neuvěřitelných 193,20 bodů. Mezi ženami je nejvýše také opět paní Jana Poučová z týmu Mezi Kozy – 142,80 bodů.

Druhý hrací den se bude konat v pondělí 19.2.2018 od 18 hodin opět v našem BEST Sportcentru Olomouc.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz