Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

MARTIN INDRA a IVANA FOJTÍKOVÁ Mistry regionu severní Morava

20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaMistrovství regionu

Mistrovství regionu ABL a ČBA severní Moravy se v neděli 12. ledna 2020 odehrálo tentokrát v centru Bowling SKY Ostrava. K bojům o postup na MČR ABL jednotlivců a na MČR ČBA Kategorií P190 a P165 se sešlo celkem 27 mužů a 9 žen.

Svůj první titul vybojoval v mužích Martin Indra a již potřetí se mezi ženami stala šampionkou Ivana Fojtíková. Tituly vicemístrů regionu si vybojovali Radek Schindler a Dana Klusáčková a bronzové medalie získali Tomáš Valošek a Iveta Kudelová. Trošinku smutnými semifinalisty na konečných krásných 4. místech pak byli Petr Barinec a Jana Chovanová.

Na celorepublikové finále ABL do Pardubic, které se hraje v neděli 19. ledna 2020, se tedy může připravit z nedělního mistrovství regionu 8 mužů a 2 ženy. V samotném finále MČR ABL jednotlivců je pak ještě doplní přimí postupující ze základních kol ABL. Gratulujeme vítězům a postupujícím a budeme Vám všem v Pardubicích držet pěsti, ať Vám to tam padá.

Současně se také bojovalo o postupy na MČR ČBA v nižších výkonnostních kategoriích. V kategorii P190 si postup zajisili v mužích Martin Indra, Tomáš Valošek a Petr Barinec a z žen si finále zahraje Ivana Fojtíková. V kategorii P165 si postup zajistili v mužích Matěj Kollár, Jakub Podzemný a Oldřich Vavrečka, z žen je pak doplní Jana Chovanová. Všem medailistům a postupujícím i v těchto kategoriích gratulujeme a rovněž všem přejeme hodně úspěchů ve finále této soutěže.

Postupující do finále MČR ABL a MČR ČBA výkonnostních kategorií najdete ve výsledcích:

MISTROVSTVÍ REGIONU MUŽI - výsledky kvalifikace + výsledky play-off + výsledky konečné

MISTROVSTVÍ REGIONU ŽENY -  výsledky konečné

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz