Lucas Team slaví postup do 3. ABL Xbowling Tišnov

Historie18.ročník 2017jaro 2017střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4 liga6.hrací den

Už i 4. ABL Tišnov zná svého vítěze. Poslední hrací večer se odehrál 12.6.2017 a byl plný napínavých bojů, jelikož finálový večer zamíchal středem tabulky. Největší boj byl o druhé a třetí místo, kde byla bodová shoda týmů Kartep a Arizonská Obroda a rozhodovalo celkové skóre. Lépe z tohoto boje vyšla Arizonská obroda. Vítězství si odnesl Lucas team

Tabulka po finálovém večeru: 1. místo Lucas Team (99,5 bodů), 2. místo Arizonská Obroda (89,5 bodů), 3. místo Kartep (89,5 bodů), 4. místo Pacienti (81,5 bodů), 5. místo Kadla Team (78 bodů), 6. místo Rychlý koule (73 bodů) 7. místo Dřeváci (29 bodů – bez účasti)

Celkové statistiky: Nejužitečnější hráči skupiny byli hned dva a z jednoho týmu. Stali se jimi Lukáš a Pavel Petrákovi (Kartep), oba pro svůj tým získali po 21 bodechLukáš Petrák si udržel prvenství i v ostatních kategoriích – měl nejvyšší nához skupiny – 221 a nejvyšší průměr – 170,76. Nejlepší ženou se stala Dáša Lazarová (Rychlý koule), která uhrála průměr 140,17Kartep uhrál nejvyšší týmový nához – 568. V nově zavedené kategorie o nejhezčí, nejbarevnější a nejstylovější ponožky vyhrál bezkonkurenčně Jarda Kolařík.

Tímto nám končí jarní část 4. ABL Tišnov. Děkujeme Vám za účast na jarní části 18. ročníku Amatérské Bowlingové Ligy a těšíme se na Vás na podzim!