Ladáci mají ve skupině A 2. středočeské ligy stále 3 body k dobru.

20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední Čechy2.liga2.liga A2 hrací den

V pondělí 14. října, jako první z 2. ligy ABL Středních Čech, zavítala na Říčanský Bowling Vojkov skupina A. Se třemi body k dobru vstupovali, byť tentokrát v improvizované sestavě, na čele tabulky k úvodním duelům Ladáci a vyjma 3. kola, kdy se do vedení dostali Cowlers (což se záhy ukázalo písní labutí), se zde drželi po celý večer, aby nakonec po polovině soutěže vedli nadále se stejným náskokem na své nejbližší pronásledovatele.

Ladáci tak mají v čele 43 bodů, Raptors a JM Bowling na druhém, respektive třetím místě poté bodů 40. Až čtvrtí jsou Cowlers, byť s 38 body v těsném závěsu. Ani ostatní družstva rozhodně nejsou bez šance v této poměrně vyrovnané skupině zasáhnout do dění na nejvyšších pozicích. Zrovna tak ale i obávat se opačného pólu tabulky, byť aktuálně s mírným postupem dvě nejméně lichotivá místa náleží týmům Sash Celnice27 body a KRPA Bowling Team díky bodům 25.

Zaznamenali jsme pouze dva klubové náhozy tohoto večera aspoň do Silver VIB a obou jsou autory členové Alter Ego David Witteveen s výkonem 225 bodů a Tomáš Kroutil s 238 body. Nejlepším hráčem celkově je Petr Oudran (Raptors) díky průměru 195,43 bodů, Nejlepší ženou je Milena Jašková (JM Bowling) s průměrem 174,82 bodů těsně před Ivanou Hurkovou (Sash Celnice) se 173,50 bodů. Hráčem Nejužitečnějším je poté Petr Brabec (Cowlers) s 11 body získanými konfrontací hráče proti hráči.

3. hrací den čeká na všechna družstva v pondělí 4. listopadu, tentokrát zeměpisně na úplně opačné výpadovce a okolí Prahy a to sice na Kladenské Kantýně POLDI.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz