Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kuleváloši se vracejí zpět do 4. ligy

20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaTřinec5.liga5.hrací den

Třineckou ABL napadl vir „zapomněl -ka“ kterým byla nakažena družina třetí ligy Olza z Czieszina a přes řeku Olši se rozšířil tento vír na Třinecko, kde napadl celek páté ligy AAA. Po prezentaci, navádění družstev na dráhy chybělo AAA-čko, došlo k mobilní výzvě, kde nacházejí, zazněla odpověď shodná Olzou, dyť se hraje zítra, takže stejný průběh této nemoci. Tak se hrálo ne zítra, ještě v tento den dle rozpisu, první kolo bez účasti AAA, to se stačilo poskládat až na druhé kolo.

Co bylo, bylo, pátý hrací začal s malým zpožděním a nikomu nezkazil náladu až, na? Vítězem tohoto dne se stal favorit Kuleváloši (19 b. – celkem 87,5 b.) který od úvodního do závěrečného dne nepučil nikomu čelo tabulky a vybojoval zcela zaslouženě postup čtverky! Druhé Surikaty (15,5 b. – celkem 51,5 b.) zdá se našli formu, ale příliš pozdě, jelikož tato pěkná pozice je nezachránila od sestupu z pátého místa o horší skóre. Za to třetí místo Bestarmy (13,5 b. – celkem 65,5 b.) postačilo na celkovou stříbrnou a díky lepšímu průměru doprovodí Kuleváloše o ligu výše. Zopakovali si tak jarní postup ze šestky do pětky, kde taktéž šli z druhého o vyšší součet kuželek. Bodliny (12 b. – celkem 56 b.) dnešní čtvrtá pozice a celková čtvrtá uchránila od sestupu, ale hlavně rozhodla vysoká výhra 5 : 0 v třetím kole kdo z koho s AAA. Strikeři (8 b. – celkem 64,5 b.) si celou sezonu udržoval druhou pozici, jenže dnešním pátým místem pouze s jedinou výhrou klesli na třetí a připravili se špatným výkonem postup. Jeden a půl bodu chybělo k záchraně poslednímu AAA (7 b. – celkem 50 b.), co vedlo hlavně k tomuto pádu, jste četli již v úvodu reportu.

Přecházíme na statistiky, a kdo si v nich vedl nejlíp? V jednotlivcích bral všecho Jakub Cienciala hráč  Bestarmy, v užitečnosti si připsal pět bodů, nához dal 233 a stal se hvězdou večera s průměrem 184,6 spolu Julii Ježkovou, její průměr je 161,2. Tento pár byl nejlepší i v celkovém hodnocení Kuba měl průměr 178,64 a Julia pak 150,8. Kuba bral i nejvíce, celkem dvacet jedna užitečných bodů a o nej nához 233 se děli s Strikérem Tomášem Zowadou. V družstvech zahráli nejvyšší nához pátého dne 538 bodů Surikaty, průměrem 464,8 bodu se můžou pochválit Kuleváloši a celkový nej nához 549 i průměr 456,2 byl v režii Bestarmy!

Pátá liga vám skončila, ale nezapomeňte, že 6. a 8. ledna 2020 se hraje Open Mistrovství Třince a přihlásit se můžete na www.obsazovačky.cz. Děkuji Vám za skvělou atmosféru při ligových bojích a dovolte, abych Vám popřál krásné a pohodové Vánoce a vše nej do do roku 2020. V lednu na viděnou!

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz