Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kuchtíci klepou na bránu 5. ligy

23. ročník 2022jaro 2022severní MoravaXbowling ValMez6.liga5.hrací den

Xbowlingu ValMez proběhl ve středu 11.5.2022 již pátý hrací den naší 6. ligy. V minulém kole se Kuchtíci vrátili zpět na vedoucí post a zapsali jsme zlepšení Ogarů a FF Teamu. Nabízela se tedy otázka, zda v tomto trendu budou jmenované týmy pokračovat, či si na ně vyšlápnou Pulci a Mišmaš.

Nakonec to bylo zase jinak a asi nejlepší, jaké mohlo být. Parádně vyrovnaný večer, v kterém byl rozdíl mezi prvním a pátým týmem pouze 5,5 bodu, což je de facto jeden zápas. Nakonec se z vítězství hracího dne mohli radovat Kuchtíci (17,5 b. – celkem 95,5 b.), ale především, v tabulce navýšili svůj bodový náskok na druhé Pulce na 10,5 bodu a do finálového večera půjdou s náskokem, který by již neměli prohospodařit.

I když to druzí Pulci (16 b. – celkem 85 b.) na vítězství v 6. lize a tím pádem přímý postup do 5. ligy, již asi nestihnou, tak hlavní pro ně bylo, že napravili moc nevydařený minulý večer. A tak šance na baráž, díky 4 bodům náskoku na Ogary, tady je. Velkou radost nám a především sobě opět udělal třetím místě FF Team (15,5 b. – celkem 52,5 b.). Ještě před závěrečnými zápasy byl dokonce v čele tabulky, ale poslední souboj s Pulci vyšel lépe soupeři (Kuchtíci měli jistotu 5 bodů díky zápasu se Sparingem) a tak i dál zůstávájí na pátém místě. Celkově třetí Ogaři (14 b. – celkem 81 b.) tentokrát skončili jako čtvrtí, ale hlavně, před závěrečným kolem mají jistotu nejméně konečného třetího místa. Ovšem může to být i lepší. Mišmaš (12 b. – celkem 61 b.) byl bodově stejně úspěšný jako minule, jenže při vyrovnanosti kola to bylo tentokrát až páté místo. Na svém čtvrtém místě mají na FF Team náskok 8,5 bodu.  

A můžeme se podívat na statistiky pátého kola. Hráči večera se stali Robert Ottopal (Kuchtíci) s průměrem 171,40 bodu a Nikča Daňková (Pulci) s průměrem 144,50 bodu. Nejvyšší nához 189 bodů byl připsán Petru Ševečkovi (Kuchtíci), který současně pro svůj tým vybojoval 4,5 bodu. Týmové statistiky ovládli Kuchtíci díky nejvyššímu náhozu 506 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 48760 bodu.

A to by tak asi bylo z 5. hracího dne 6. ligy vše. K závěrečnému finálovému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, ve středu 25.5.2022, začátek v tradičních 18:00 hodin. Po skončení večera proběhne vyhlášení výsledků jarní části 6. ligy. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz