Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Kadla Team je v čele 4. ABL Tišnov po 1. HD

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga1.hrací den

V úterý 14.9 nám odstartovala 4.ABL Tišnov. Je to druhá liga, která se po nekonečné pauze rozjela na našem centrum Xbowling Tišnov. Konečně to zase začíná na našem centrum dupat, koulet a ozývat se radostný křik při lize. Pevně věříme, že to dlouho vydrží. Podívejme se na složení ligy, kde se nám představí šestice týmu FIGURY, INSPIRO TCM, KADLA TEAM, KARTEP, KOMINÍCI a SPLITMANI. Kdo se nám usadil na prvním místě mezi týmy a který hráč si přinesl nejlepší formu? Tyto otázky nám zodpoví následný menší report 1.HD.

Na čelo tabulky se ziskem 16 bodů se usadil tým Kadla Team. Ovšem má pouhý půl bod náskok před druhým týmem Splitmani, který uhrál 15,5 bodů. Aby toho nebylo málo na bronzu je zatím tým Figury se ziskem 14,5 bodů. Krásných 13 bodů (ztráta na vedoucí tým pouhé 3 body) uhrál tým Kartep. První čtveřice je tak velice těsně srovnaná a můžeme se těšit na velice zajímavou ligu, který má každý organizátor rád. Na pátém místě jsou zbylé dva týmy Kominíci a Inspiro TCM se ziskem 8 bodů.

Nejlepším hráčem kola se stal Martin Zeman s opravdu parádním průměrem 197,40 bodů. Martinovi tak chybělo shodit 13 bodů, aby zahrál průměr 200+. Bravo!!! Do statistik nejvyššího náhozu kola se zapsal Martin Haxa s náhozem 234 bodů. Nejlepší ženou kola se stala Alice Handlová s průměrem 152,60 bodů. Pouze jediný prohraný zápas a zisk 4 bodů pro svůj tým si připsala hned pětice hráčů, a to konkrétně Martin Zeman, Tomáš Libenský, Aleš Kokta, mladý a nadějný hráč Adam Haxa a poslední byl Martin Vejmělka. Zde je vidět, že hráči nedají body jen tak zadarmo. Všem velká gratulace.

Úvodní hrací den máme za sebou a můžeme se těšit na 2.HD, který je naplánován na úterý 28.9.2021.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz