Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jizerský expres míří do Pardubic.

18.ročník 2017podzim 2017severní Čechy1 liga1 liga Titul východ2.hrací den

Tak dramatický závěr soubojů o Titul jsme už dlouho neviděli. Až poslední zápasy rozhodovaly o prvním místě mezi třemi týmy. Konečný rozdíl mezi prvním a třetím je nakonec 1 bod. Z Titulu Mistr 1. ligy severní Čechy sever a východ se nakonec raduje tým Jizerský expres. Obdivuhodné na tomto týmu je, že ještě loni na podzim hrál 3. ligu, následně na jaře vyhrál 2. ligu a teď to završil 1. místem v 1. lize a postupem do Finále ABL v Pardubicích (20. ledna). Gratulujeme! Druhá pozice o pouhý půlbod patří nakonec Horalům a třetí příčka zbyla na 1. BK Děčín B.

Že se v Ústí sešli nejlepší týmy a tím pádem nejlepší jednotlivci dokazují i super náhozy. Další 3 trika Gold obdrží za 267 bodů - Pavel Skalický, 256 bodů - naházeli shodně Jiří Vrážel a Anička Breindlová.

Pro týmy, které nepostoupily a chtějí se pokusit o postup na Finále je připravena Baráž družstev, která se koná ve středu 9. 1. v Chomutově. Pro jednotlivé hráče jsou připravena Mistrovství měst. V úterý 9. 1. v Ústí nad Labem a ve čtvrtek 11. 1. 2018 v Liberci. Přihlašování je na www.obsazovacky.cz. Finále regionu jednotlivců se koná v neděli 14. 1. 2018 v Ústí Klíše.

Děkuji Vám všem za podzimní sezónu a přeji Krásné a veselé svátky vánoční a do Nového roku 2018 jen vše NEJ. Hlavně zdraví a pohodu a „Ať to padá" i v roce 2018.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz