Jizerský expres a BK Jičín dokráčeli do bojů o titul.

23. ročník 2022podzim 2022severní Čechy1.liga1.liga D Východ5 hrací den

Dohráno má v Liberci i první liga a v tomto posledním kole se nejvyššího náhozu podařilo docílit Scheithauerové Janě z Tučňáků a to pěkných 226 kuželek.

Celkově se na šestém místě umístil tým Kopydlno s 53,5 body a na jaře je čeká druhá liga. Na pátém místě Tučňáci s 54,5 body a neoblíbenou čtvrtou pozici si odnáší Pouliční směs s 58 body.

Koukneme opět na jednotlivce nejužitečnějším hráčem ligy se stal Víšek Petr a pro svůj tým získal 17 bodů. Nejlepším hráčem skupiny je Roman Vavřina z Wranglers a to s průměrem 189,43 kuželek. Nejlepší hráčkou skupiny se stala Scheithauerová Jana z Tučňáků a to s průměrem 183,69 kuželek.

Stupně vítězů jsou následovné na třetím místě Wranglers se 61 body, na druhém místě BK Jičín se 71 body a vítězem skupiny je Jizerský expres se ziskem 77 bodů. Zároveň týmy na prvních dvou místech postupují do bojů o titul, který se koná 13.12. od 17:00 v Ústí nad Labem.

Ještě připomínám, že podzimní ABL ještě nekončí můžete se přihlásit na jedno z městských mistrovství třeba konkrétně na to v Liberci které se koná 10.1. www.obsazovacky.cz

Jinak závěrem vám přeji klidné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz