• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

JAK? No prostě tak …

Historie21.ročník 2020podzim 2020Praha/střední Čechy3.liga3.liga F2 hrací den

Třetí liga ABL, skupina F, odehrála druhé kolo na Mantě v Řepích. Výsledky a výkony byly poměrně vyrovnané, přesto o překvapení nebyla nouze. Do hry a soutěže se až v druhém kole zapojil tým Unicors, který sbíral první body a postaral se o největší překvápko senzačním vítězstvím 5:0, nad vedoucím týmem JKM bowling Radava.

Nejlepším týmem na Mantě byl tým JAK, který zde vybojoval 23 bodů. Druhým nejúspěšnějším JKM BOWLING RADAVA s 21 body, třetím  PAJK COMPANY s 17 body.

Hvězdy kola:

-        Vlasák Aleš Ø 196,67 (Jak) + Nefová Ilona Ø 174,67 (JKM bowling Radava)

-        Havlín Petr (Pajk Company), nához 234 bodů + Nefová Ilona, nához 234 bodů

-        Nefová Ilona, 5 vybojovaných individuálních bodů

Celkově zůstává na prvém místě s JKM BOWLING RADAVA s 54 body, na druhé místo se vyhoupl JAK (41b) a třetí v pořadí s 31 bodem je GOGO 09.

Příští hrací den se odehraje 19.10.2020  na centru Xbowling Strašnice.