Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ice Sharks to zvládli a jsou Mistry 3. ligy FM

24. ročník 2023jaro 2023severní MoravaFrýdek-Místek3.liga5.hrací den

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se ve čtvrtek 8. června 2023 dohrála závěrečným hracím dnem nejvyšší domácí soutěž ABL, 3. liga. Parádně našlapaná skupina slibovala drama a finálový večer nezklamal. Vše měli ve svých rukou Ice Sharks (16 b. – celkem 75 b.) a v opět vyrovnaném HD byli žraloci o chloupek bodově lepší než jejich soupeři. Po posledním zápase jarní části tak mohli začít slavit vítězství v 3. lize. Gratulujeme.

Dramatický byl samozřejmě také boj o druhé místo, které nakonec zuby nehty udržel zkušený Sokstar (13 b. – celkem 70,5 b.), když ustál finiš Katapultu (15 b. – celkem 69 b.). Nováček 3. ligy byl štikou skupiny a třetí místo mu sluší. Svůj velmi slušný standard si udrželi Turisti (12 b. – celkem 63 b.) a i když to necinklo, tak čtvrté místo v této nabité skupině určitě není ostuda. Na pátém místě ukončil ligu tým eSbike (6 b. – celkem 56 b.), když se stejně jako na podzim přetahoval o pozici právě s Turisty a ještě v minulé sezóně druholigové Leonardo (13 b. – celkem 41,5 b.) uzavřelo tabulku na šestém místě.

A ještě na závěr celkové statistiky 3. ligy. Hráči skupiny se stali Honza Jelínek (Katapult) s průměrem 173,45 bodu a Katka Redzinová (Ice Sharks) s průměrem 169,76 bodu a ziskem 17 bodů. Nejvyšší nához mezi jednotlivici patří Ivetě Kudelové (Ice Sharks) za 239 bodů a nejvyšší týmový nához, krásných 652 bodů, pak zahráli ve 4. HD Ice Sharks.

Tímto máme uzavřenou 3. ligu FM, ale jarní část ABL ještě nekončí, protože již tuto neděli (11/6) se na našem centru Bowling Jadran odehraje Mistrovství regionu SM. Bohužel, plánované Mistrovství ČR ABL se z technických důvodů neuskuteční, jak bylo slíbeno, na Moravě, ale hrát se bude opět v pražském centru Xbowling Prosek (17/6 družstva a 18/6 jednotlivci).

Děkujeme všem za krásné bowlingové večery a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

výsledky

S úctou Váš P.R.

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz