Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hornets zaslouženě vede.

18.ročník 2017podzim 2017Praha/střední ČechyChodov4 liga2 hrací den

V pondělí 9.10. pokračovala Chodovská 4. liga ABL svým druhým hracím dnem.  Podle „očekávání se souboj o čelo tabulky odehrál mezi vedoucími Profesionálními Amatéry a Hornets. Jejich vzájemný souboj jasně vyzněl pro Hornets v poměru 5:0 a tak v polovině soutěže se Hornets zaslouženě o 5,5 bodu ujímají vedení. Ale vzhledem k tomu, že Profesionální Amatéři mají o zápas méně, není to vedení zdaleka rozhodující.

Velmi pěkný posun v tabulce dosáhlo mladé a nadějné družstvo BBO Team 3, které uhrálo za celý večer druhý nejlepší bodový výsledek a poskočilo tak z páté příčky až na nadějnou třetí pozici. Mladíci tak odsunuli na čtvrté místo zkušené Pussycat Boys. Za zmínku stojí i „skokan" večera Office, kteří z posledního osmého místa skočili až na místo páté. Rozestupy týmů na čtvrtém až sedmém místě jsou ale minimální a příště se pořadí může velmi rychle změnit. Nejhůře se tentokrát vedlo Lion Teamu, který z pěti zápasů vytěžil pouhých 5,5 bodu a ocitnul se tak na dně tabulky.

Nejlepším hráčem večera byl opět Jiří Bleša s průměrem 208,5 bodů, a bezkonkurečně vede tabulku jednotlivců s celkovým průměrem 210,27 bodů. Pro ty co Jirku znají, to ale asi není velké překvapení, vzhledem k jeho dlouholetým zkušenostem z první ligy.

Další hrací den se koná už 23.10.2017 opět od 18:30.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz