Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Honza Šípek a Tínka Köglerová Mistry regionu střední & jižní Morava

18.ročník 2017jaro 2017střední & jižní MoravaMistrovství regionu

Opět zcela zaplněný Xbowling Tišnov byl v sobotu 10. června 2017 svědkem Mistrovství regionu střední & jižní Moravy. Ve fantastické přátelské atmosféře se o tituly Mistra regionu ABL jednotlivců sešlo tentokrát 30 mužů a 6 žen. Kromě bojů o pocty nejvyšší se hrálo i o postupy na Mistrovství republiky ABL do Chomutova. Celkem se tentokrát hrálo o 8 postupov&y acute;ch míst u mužů a postupová místa u žen.

S náročným celodenním programem se nejlépe vypořádal v mužích Honza Šípek, který ve finále porazil Lukáše Chytila. Svým vítězstvím potvrdil, že jeho vedení po kvalifikaci nebylo náhodné. Třetí příčka patří Michalu Richterovi a čtvrté místo Filipu Křižkovi.

Ženám kralovala Tínka Köglerová, která dnes byla oravdu suverénně nejlepší. Své postavení nejlepší ženy kvalifikace potvrdila i ve finále, kde přehrála Martinu Hasníkovou. Na třetím místě skončila Lenka Zvěřinová a na čtvrtém pak Denisa Fidlerová.

Gratulujeme vítězům a všem postupujícím na Mistrovství republiky ABL do Chomutova. Budeme Vám všem držet pěsti, ať Vám to tam padá.

Kdo postupuje na finále ČR do Chomutova najdete vy výsledcích :

MISTROVSTVÍ REGIONU MUŽI - výsledky kvalifikace + výsledky play-off + výsledky finálové  

MISTROVSTVÍ REGIONU ŽENY - výsledky konečné

 

 

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz