Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hafani navyšují náskok v 5. lize

22. ročník 2021podzim 2021severní MoravaXbowling ValMez5.liga4.hrací den

Druhou polovinu podzimní části 22. ročníku ABL odstartovala v Xbowlingu ValMez v úterý 26.10.2021 jako první 5. liga. Bodové rozdíly po třetím kole mezi jednotlivými týmy samozřejmě nějaké byly, ne že ne, ale nic, co bychom mohli označit jako rozhodující. Udržet si výkonnost všech 6 hracích dnů, to zvládne málokterý tým. Tak se pojďme podívat, co nám mančafty 5. ligy nábídly čtvrtý hrací večer.

Samozřejmě, že vždy a v každé výkonnostní skupině, jsou pohledy upřené především na boj o nejvyšší příčky. Nejinak tomu bude i tady. Zatím největším a nejpříjemnějším překvapením jsou výkony vedoucích Hafanů (17 b. – celkem 67 b.). I minule měli Hafani rozjezd ospalejší a připsali si prohru. Tentokrát to byla jediná, další čtyři zápasy zvládli na výbornou a již potřetí se stali týmem večera. Ale co je asi nejdůležitější, v čele tabulky bodově poodskočili svým soupeřům. Celkově druhý BC Valaši team (12 b. – celkem 59 b.) totiž nenavázal na minulé vydařené kolo a místo útoku na vedoucí post bude v dalším kole zřejmě odrážet atak třetí Republiky (16 b. – celkem 56 b.). Ta na tom mohla být ještě lépe, nebýt dnešní nakládačky 0:5 od Hafanů a především úvodního kola sezóny. To bude stále dokola stejná, ale hodně určující píseň 5. ligy. Velmi dobře vstoupila do druhé poloviny Oderská banda (15 b. – celkem 49 b.). Tentokrát byla třetím týmem večera a v celkové tabulce se posunula zpět na průběžné čtvrté místo. A hlavně, šance na bednu žije, jen tak dál. Skvěle rozjeli večer Rozpití (7 b. – celkem 45 b.), když si hned v prvním zápase smlsli 4:1 na vedoucích Hafanech. Jenže ze strany tohoto týmu to bylo tentokrát vše a v tabulce se posunuli Rozpití dolů, na páté místo. Co řící k šestým Ogarům (8 b. – celkem 24 b.)? Asi něco podobného, jako o Rozpitých. Skvělý jeden zápas, kde dokonce zahráli celkově nejvyšší nához skupiny za všechna čtyři kola (574 bodů), ale tím to bohužel skončilo.

A můžeme se podívat na statistiky čtvrtého kola. Hráči večera se stali Jarda Mičkal (Rozpité) s průměrem 188,75 bodu a Žanda Pořízková (Republika) s průměrem 154,40 bodu. Plný počet 5 bodů získal Mira Příleský (Valaši) a nejvyšší nához 214 bodů zahrál Mira Bazalka (Hafani). Do týmových statistiky se zapsali, jak píšeme výše, nejvyšším náhozem 574 bodů Ogaři a nejlepší celovečerní průměr 482,80 bodu uhráli vedoucí Hafani.  

Tímto máme ukončený čtvrtý hrací den 5. ligy. K pátému kolu se v centru Xbowling ValMez sejdeme za 14 dní, v úterý 9.11.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky všem za parádní bowlingový večer a těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz