Gule Boys míří do 2. ligy

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga6.hrací den

3. ABL Tišnov nám uzavřela základní kola tišnovské ABL pro podzim 2019. Po přeloženém posledním HD se tedy i třetí liga dočkala závěru sezony. O vítězi ligy bylo, dá se říct, téměř rozhodnuto, ale bojovalo se o další mísa na bedně. Jednoznačným vítězem ligy se stal tým Gule Boys, který si tak zajistil postup do 2. ligy. Gratulujeme!

Vítězem skupiny se stal tým Gule Boys (104,5 b.), který si tak uhrál postup do druhé nejvyšší ABL. Těsný souboj byl nakonec o zbytek bedny. Rozdíl mezi pátým a druhým týmem je totiž 6,5 bodu, a tak se na bedně mohl ocitnout téměř kdokoliv. Šavlozubé kuželky (76 b.) se této možnosti ujmuly nejlépe, a tak je z toho konečné druhé místo. Weapon X (73 b.) získal poslední místo na bedně, a je z toho tedy třetí příčka. Tým Bowling Darts Rubín (70 b.) měl možnost nejen bedny, ale také mohl skončit jako předposlední tým ligy, a tak je 4. místo solidním výsledkem. Po zajímavém vstupu do sezony mohl SCORE KING (69,5 b.) zasáhnout do celkového rozložení soutěže, ale nakonec je z toho těsné páté místo. Tabulku nám uzavírá Doubravník (57 b.) na šestém místě.

Ještě zmíníme nějaké individuální statistiky. Nejlepším a nejužitečnějším hráčem byl zaslouženě Karel Bajer (Gule Boys). Jeho průměr byl 188,77 a získal 24 b. Bodově tak těsně přeskočil Martina Jakubčíka (Šavlozubé kuželky), který v sezoně získal o půl bodu méně. Ach ty remízy. Nejlepší hráčkou skupiny se stala Lucka Kelpenčevová (BDR) s průměrem 154,04.

Vážená hráči, podzimní část 3. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE.

Od nás je to tento rok vše. Popřejeme Vám vykročení do nového roku správnou nohou, a AŤ VÁM TO PADÁ I V ROCE 2020! Budeme se na Vás těšit.