Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Gorillas míří za postupem, vyhráno ale ještě nemají

23. ročník 2022jaro 2022střední & jižní MoravaZnojmo8.liga5.hrací den

5. hrací den sice nebyl pro vedoucí tým Gorillas bodově tak plodný jako ten předchozí, jeho hráči nicméně vybojovali třináct bodů, na kontě jich mají třiasedmdesát a pětibodový náskok před Lejemnonstop. Druhý celek dal aspoň trochu zapomenout na předchozí nepovedené kolo a získal o bod více než Gorillas, čímž mírně stáhl svou ztrátu na přímý postup. O dalších pět bodů méně má Tango, kterému se příliš nedařilo, jedenáct bodů byl druhý nejnižší zisk 5. kola, stále ještě může zabojovat o postup, ale ohlížet se musí i za sebe. The Cheaters zaostává o dva body a především páté Vémyslice a šesté Přímky jsou pozadu o bodů osm. Vémyslicím to šlo tentokrát nejlépe, do tabulky vybojovaly patnáct bodů a boj o čtvrtou příčku ještě nevzdaly.

Jejich hráč Marian Bočan se vyšvihl s velice slušným průměrem 176,76 bodů do čela jednotlivců, o pozici nejužitečnějšího bowlera se dělí s šestnácti body Přímkař Pavel Tapšík a Tomáš Petrašovič z The Cheaters. Spoluhráč druhého jmenovaného Marek Kello dosáhl na výborný nához 237 bodů.

Do třetice hráč, resp. hráčka z The Cheaters Zuzana Barteisová, která drží průměr 124,12 bodů, svým barvám získala sedm bodů a její nához se zastavil na čísle 150.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz