Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finále žen vyhrála zkušenost u mužů vyhrálo mládí

18.ročník 2017jaro 2017finále ČR jednotlivci

V neděli se v bowlingovém centru Strikeland Chomutov odehrálo jarní finále jednotlivců 18.ročníku. Jako vždy se hrálo ve dvou kategoriích muži a ženy a stejně jako před rokem v novém formátu. 

V kvalifikaci si všichni odehráli 6 her a nejlepších 16 hráčů a 8 hráček postupovalo do semifinále. Mazání bylo pro některé hráče velice hratelné a tak jsme byli svědky pěkných čísel. Pro postup z kvalifikace bylo zapotřebí zahrát těsně pod 1200 a podle svých výsledků byli hráči rozřazeni do 4 skupin po 4 hráčích. Každá skupina odehrála 2 hry a nejhorší hráč měl padáka, tři zbývající hráči odehráli jednu hru a opět nejslabší měl padáka až zůstal z každé skupiny jeden hráč. Ve finále se tak proti sobě postavili 4 hráči, kteří si to rozdali o celkové vítězství

Nejlépe finále odehrál mladý nadějný Jan Tříska z Olomouce, který se tak stal jedním z nejmladších vítězů finále ABL jednotliců, druhý skončil ostravák David Klein a třetí místo obsadil domácí Petr Heligr.

Mezi ženami se v závěrečném zápase proti sobě postavily dvě zkušené hráčky - Dana Hanušová a Jana LébrováZ vítězství se nakonec radovala Dana Hanušová. Třetí pak skončila Gabriela Vlasáková. 


Výsledky kategorie MUŽI - klikněte ZDE

Výsledky kategorie ŽENY - klikněte ZDE

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz