Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem finále družstev je po roce opět Rigor Mortis

18.ročník 2017jaro 2017finále ČR družstva

Do Chomutova na Finále ČR družstev dorazilo všech 36 týmů a boje o účast v 8-členném superfinále mohly začít. Po kvalifikačních dvou hrách, prvních 12 týmů postoupilo přímo do 3 kola. Dalších 24 družstev se utkalo v play-off druhého kola. A již zde jsme se rozloučili s prvními dvanácti družstvy, které z letošního finále vypadli - mezi jinými i některá družstva, která mohla pomýšlet až na finále.

Do závěrečného superfinále se tak nakonec přímo probojovalo 6 týmů + další dva týmy jako Lucky Losers (ti co prohráli, ale na nejvyšší číslo) - rozložení dle regionů bylo tentokrát velice vyrovnané, kromě severních a jižních Čech měli ve finále zastoupení všechny regiony - Praha/střední Čechy dokonce hned tři týmy. 

V první hře skvěle zahrál několikanásobný vítěz ABL - Requick, ale druhá hra mu vůbec nevyšla a propadl se až na 6.místo. Vyrovnaně zahráli 3 družstva a ti si to také mezi sebou rozdali až do posldeních frajmů - nakonec opravdu rozhodovalo jen pár kuželek - vítězem se po roce stal opět  pražský Rigor Mortis. Na druhém místě skončilo další pražské družstvo se slovenskou výpomocí BBO Mrva Stanko a třetí místo si vybojovali hráči ze severu Moravy - KEMENANGAN.

Všem družstvům děkuji za parádní výkony, obsluze centra za bezproblémový průběh a za půl roku se těším na viděnou v Pardubicích.

Konečné výsledky družstev ZDE 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz