Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

ELIR vítězem 2. ligy v Žilině

23. ročník 2022jaro 2022severní MoravaŽilina2.liga7.hrací den

Tak máme dohráno. Ceny jsou rozdané a hráči plní zážitků. Celkově se v 2. lize Žilina odehrálo sedm kol a byly to velké souboje až do konce posledního hracího dne. V každém kole se měnilo pořadí. Hráči měli pořád o co hrát. A jak to celé dopadlo.

Na prvním místě se umístil tým Elir s celkovým ziskem 118 bodů. Elir vedl ligu už od druhého kola a pomalu navyšoval svůj náskok. A tak se jim v podařilo vyhrát tuto ligu. VELKÁ GRATULACE K PRVNÍMU MÍSTU. Na druhém místě skončil tým JBMNT. Tento tým o druhé místo musel bojovat až do posledního kola. Nakonec si své místo udržel se ziskem 93,5 bodu. Avšak největší souboj byl o třetí místo mezi týmy RZM Team, Bad Lasard a APVV Žilina. Tento souboj nakonec vyhrál tým APVV Žilina s 84 body. Čtvrté místo (nejnepopulárnější místo) obsadil tým Bad Lasard s 80 body. Na pátém místě tak skončil RZM Team s 79,5 body. Tady je vidět, jak byl souboj o třetí místo těsný. Poslední příčku pak obsadil Hoblik Team s 69,5 body.

Teď mezi jednotlivce. Ženy v tomto roce ovládla Lenka Slotová a s průměrem 156,8 bodu se stala nejlepší hráčkou 2. ligy. Králem této skupiny se pak stal Tomáš Gibas, jehož průměr se vyšplhal na krásných 181,15 bodu. Největším bojovníkem druhé ligy se stal Róbert Čibenka se ziskem 25,5 bodu z 35 odehraných zápasů.

Všem týmům a hráčům moc děkujeme za příjemnou atmosféru a těšíme se na další sezónu s vámi.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz