Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Důležité INFO pro regionální mistrovství a baráže

21.ročník 2020jaro 2020aktualityINFO - regiony a baráže

Vážení přátelé. Pomalinku nám končí ve všech regionech jednotlivé skupiny jarní části ABL. Před námi jsou nyní mistrovské soutěže jednotlivců a samozřejmě také baráže družstev.

Jak již jistě víte z našich stránek a propozic, v této mimořádné sezóně se nebudou hrát Městská mistrovství, ale pouze Mistrovství regionů. Tato soutěž je OPEN, čili otevřená pro všechny hráče bez omezení. Stejně jako v podzimní části je spolupořadatelem ČBA a opět se hraje ve 3 kategoriích a samozřejmě odděleně muži a ženy. Postupně se již otevírají OBSAZOVAČKY v jednotlivých regionech. Systém najdete samozřejmě v PROPOZICÍCH, tak jen krátce. Bude se hrát stejným systémem, jako se hraje PRESTIGE. To znamená, že každý hráč odehraje 6 her bez možnosti opravného startu a celkový součet bodů včetně případného HDC určí pořadí v jednotlivých regionech a kategoriích.

Také se již otevírají OBSAZOVAČKY pro baráže družstev mezi ligami a o postup na samotné MČR ABL. Počty postupových míst jednotlivců i družstev jsou samozřejmě zveřejněné v PROPOZICÍCH.

Samotné Mistrovství ČR ABL se odehraje v Bowlingzone Pardubice 26. – 27. září 2020.

Snad jsou tyto informace dostatečné a tak neváhejte s přihlášení jak sebe, tak svých týmů. Těšíme se na krásné boje jak v regionech a barážích, tak i na samotném celorepublikovém finále.

Váš ABL Team

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz