Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Družstevníci jsou ve 4. lize Znojmo zpátky v čele

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaZnojmo4.liga3.hrací den

V 3. kole zvítězili Družstevníci ve čtyřech zápasech, prohráli pouze jednou těsně 2:3, vybojovali osmnáct bodů a celkem jich mají na kontě rovných padesát. O pět bodů méně mají Medvědi, kterým se také dařilo, ve 3. hracím dni získali jen o dva body méně než Družstevníci, jako jediní zaznamenali dvě výhry 5:0, avšak ztrátám se nevyhnuli. Dvakrát se museli smířit s porážkou, mj. i v klíčovém duelu s vedoucím celkem. Až na bronzový stupínek se propadlo Hladový vokno, kterému to moc nešlo, do tabulky si připsalo pouhých devět bodů. Povedený večer naopak prožil tým Black Cats, jehož hráči vybojovali, stejně jako Medvědi, šestnáct bodů a snížili mezeru mezi třetím a čtvrtým místem, na protivníka nad sebou ztrácí dva body. Pak už mezera opravdu přichází a po ní s rovnými třiatřiceti body páté Trio a se čtrnácti body Zedníci, kteří zaznamenali stejný bodový zisk, jako před třemi týdny.

Triu k lepšímu postavení nepomáhají ani výborné výkony jeho hráče Dušana Jalůvky, který si zlepšil průměr na 180,53 bodů a společně s Medvědem Liborem Kodytkem a Jiřím Pokorným z Black Cats drží s jedenácti body vedoucí postavení mezi nejužitečnějšími bowlery. Co se nejvyššího náhozu týče, stala se věc velmi raritní, na parádních 223 bodů dosáhli hned dva hráči, což by nebylo nic neobvyklého, kdyby to nebyli bratři, a sice Medvědi Libor a Aleš Kodytkové, každý jej docílil v jiném utkání.

U žen zůstává první s průměrem 158,40 bodů „černá kočka“ Alena Hatalová, která 3. kolo vynechala, dvanáct bodů svým barvám nahrála Družstevnice Marie Macháčková, která tak o bod překonala i nejlepší muže, a o nejvyšší nához se 202 body postarala její spoluhráčka Petra Nápravová.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz