Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dream team obhájil pozici nejlepšího týmu Blanska

19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní MoravaBlansko3.liga3 hrací den

Ve čtvrtek 10.5.2018 se v Bowlingu Blansko uskutečnil závěrečný 3. HD 3. ligy. Postavení týmů v tabulce a jejich bodový zisk po 2. HD naznačoval, že finále bude poklidné a na pohodu. První čtyři týmy se této gentlemanské tajné dohody držely, ovšem poslední dva týmy tabulky si to rozdaly pěkně na rovinu. Je jasné, že být poslední a sestoupit, to není to pravé ořechové, čím by se mohl jakýkoliv tým chlubit.

Podzimní vítězství tedy celkem jasně obhájil Dream team (62 b.), další ze spolufavoritů Stíny (51 b.) skončily na 2. místě a společně s touto dvojicí si na pomyslnou bednou stouply i třetí Fidorky (43 b.). Jedině čtvrtá Sluníčka (32 b.) byla v klidném středu tabulky. Velký boj se tedy svedl o 5. místo a ten rozhodl vzájemný zápas. Láník (19 b.) přehrál Ting Žabu (18 b.) 4 ku 1 a na 6. místo tak poslal poraženého soupeře.

Jdeme na celkové statistiky. Všem jasně kraloval Zdenda Minář (Stíny) se 13 získanými body a krásným průměrem 212,20 bodu a nejvyšší hrou 3. ligy – 279 bodů. V ženách byla nejlepší Hanka Chládková (Sluníčka) s 9 vybojovanými body a průměrem 171,87 bodu. Nejlepší nához z děvčat měla Dáša Dvořáčková (Fidorky) – 197 bodů. Nejlepší týmovou hru předvedl staronový šampion Dream team, krásných 689 bodů.

Tímto nám končí reporty z 3. ligy Blansko. Všem zúčastněným týmům a hráčům děkujeme za krásné boje a atmosféru při zápasech naší Vaší ABL.

Nyní přichází hooodně důležitá informace. Jak jistě všichni víte, MČR ABL se hraje na našem sesterském centru Bowling Brno. V sobotu 16.6.2018 hrají svou soutěž týmy a v neděli 17.6.2018 hrají jednotlivci. I Vy se můžete tohoto svátku bowlingu zúčastnit. Jak? Pravidla postupů, jak týmů, tak i jednotlivců jsou zcela jednoduchá. Týmové baráže se může zúčastnit vítěz každé skupiny ABL Blansko nebo tým, jehož průměr je vyšší jak 500 bodů. Jedinou výjimku tvoří týmy ABL Blansko, které mají na své soupisce hráče, kteří jsou současně i kmenovými hráči týmu hrajícího 1. nebo 2. ABL (např. Dream team a EmBe), ty se baráže o MČR ABL zúčastnit nesmí. Týmu, jehož hráč v průběhu jara hostoval v 1. nebo 2. ABL se tato výjimka samozřejmě netýká a může svůj tým (pokud splňuje ostatní kritéria) přihlásit do baráže o postup na MČR (Tišnov 11.-12.6.2018). Co se týče postupů jednotlivců, sledujte ABLweb, kde a kdy se hrají Městská mistrovství, z kterých je možné postoupit na Mistrovství regionu. To se hraje v sobotu 9.6.2018Tišnově. Z Mistr. regionu pak nejlepší hráči postoupí na MČR ABL. Více informací se dozvíte u svého dvorního organizátora ABL, Ondry Šumpicha nebo na ABLwebu.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz