Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dietáři v 8. lize Tišnov zvyšují náskok

20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov8.liga3.hrací den

Značně napínavé třetí kolo proběhlo v 8. ABL Tišnov. Osmá liga odehrála svoji první polovinu podzimní části a víc zajímavý průběh jsme si nemohli přát. Vítězem třetího kola se stali Dietáři, kteří mají postupové ambice, tak uvidíme, jak je naplní.

Po druhém kole bylo umístění na bedně dost těsné, ale po třetím kole je tam znatelný ústřel Dietářů (58,5 b.), kteří drží první místo. Kravavý záda (51 b.) předvedly také hezké kolo, a tak je z toho druhé místo. Pivní Sláma (38 b.) aktuálně kontroluje třetí místo, dá se říct celkem neohroženě. Velké boje budou znát ve druhé polovině tabulky, a to proto, že Moraváci (27,5 b.) drží čtvrté místo, T. O. Bílý Lev (27 b.) drží páté místo (půl bodu rozdíl!), a na šestém místě je tým Puzzle (23 b.), který ale má obrovskou šanci se díky jednomu vydařenému utkání dotáhnout na 4. místo! Takže uvidíme, co přinese čtvrté kolo!

Hráčem kola byl Michal Petržela (Dietáři) s průměrem 159,80. Společně s Michalem Krnákem (Dietáři), oba hráči zahráli prvním kolem nejvyšší nához kola 189. Hráčkou kola byla Peťa Mertová (Dietáři). A protože to Dietářům tentokrát opravdu padalo, tak Michal Petržela a Peťa Mertová jsou nejužitečnějšími hráči kola, a zároveň celý tým zahrál i nejvyšší průměr 446,80 a nához 543. Třetí kolo je za námi.

Čtvrté kolo je naplánováno na 11. listopadu. Budeme se na Vás těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz