Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Děly se nám to zase jednou věci ve 4. lize

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez4.liga4.hrací den

Ve středu 17. dubna 2024 rozběhla v Xbowlingu ValMez čtvrtým hracím dnem svou druhou polovinu jarní části ABL 4. liga. A aby hráči těchto šesti týmů nenechali nikoho na pochybách, co že to vlasně znamená 4. liga, tak se zase předháněli ve výborných výsledcích i v číslech, za která by měli být dlouho po škole.  

Dle celkové tabulky vidíme, kterým směrem se zřejmě definitivně začíná 4. liga ubírat. Otěže šoutěže začínají přebírat favorité, ex-třetiligové týmy Dravci (19 b. – celkem 65 b.) a Krocaní hněv (18 b. – celkem 58,5 b.). V nejvyšším patře tabulky byla obě družstva již po minulém kole a v tomto čtvrtém si své postavení ještě vylepšila. O vítězství bojovali Dravci s Krocany až do posledního zápasu. Nakonec měli oba stejnou zápasovou bilanci 4:1 a o vítězství ve 4. HD rozhodlo, že Dravci získali na řádcích o 1 bodík více než Kroacni.

Od třetího místa to pak je totální tabulkové zemětřesení. Stále si dobíráme (samozřejmě, že v dobrém) výkony Trosečníků (14 b. – celkem 50 b.), čímž jsme je vyprovokovali (konečně) k hodně dobrému výkonu a bác ho, najednou je máme na třetím místě. Ovšem tímto jsme si jistě nezískali přízeň zbylé trojice. Nečekaně tím pádem z „bednové“ pozici vypadli (aktuálnně, ale ne na furt) Kuchtíci (11 b. – celkem 49 b.) a na ručník hozený do ringu byl zralý Fonan (3 b. – celkem 40 b.). Možná tam i byl vhozen, ale nakonec museli celé kolo odehrát poctivě až do konce. Bohužel výpadku Fonanu nedokázal více využít Moribundus (10 b. – celkem 37,5 b.), ale z druhé strany stáhl náskok na pátou příčku na hratelných 2,5 bodu. Tolik k aktulnímu dění 4. ligy a už se moc těšíme na poslední dva hrací dny.

Závěrem tady máme ještě statistiky 4. HD. Hráč večera: Mira Staněk (průměr 181,60 bodu). Nejužitečnější hráči: M. Staněk, R Ottopal, M. Klanica a L. Blažek (všichni zisk 4 bodů). Nejvyšší nához: Petr Ševeček (237 bodů). Nejvyšší týmový nához: Krocaní hněv (564 bodů). Nejlepší týmový průměr: Dravci (509,20 bodu).

Ze čtvrtého hracího dne 4. ligy je to vše. K předposlednímu pátému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, POZOR, ve čtvrtek 2.5.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz