Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Čezar vítězem úvodního kola 3. ligy Olomouc

21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní MoravaOlomouc3.liga1.hrací den

V pondělí 14. září v našem BEST sportcentru Olomouc odstartoval 21. ročník bowlingové ABL. Pojďme se společně podívat, jak se týmům z 3. ligy v prvním hracím dni dařilo.

Nejlépe zvládl úvodní hrací den tým Čezar, který získal 19 bodů a je tedy první dle očekávání. Druhé místo patří týmu Pavouci, který po postupu ze 4. ligy ukázal, že to s nimi nebudou mít týmy rozhodně lehké. S 16 body jim patří druhá příčka. O třetí příčku se dělí hned dva týmy. Tým Tak nějak však v prozatímní tabulce vede před týmem BEST o lepší skóre. Oba týmy mají shodně po 15 bodech. Na poslední, tedy páté pozici se nachází tým Sen10 body. Tým Třeťáci je pouze fiktivním týmem, a proto ho v dalších článcích již nebudeme dále zmiňovat.

Nejvyšší nához mezi muži i celkově zaznamenal pan Marek Schmidt z týmu BEST, jeho hodnota je překrásných 277 bodů. Hráčem kola mezi muži i celkově se stal s krásným průměrem pan Marek Schmidt, jehož hodnota je 191,25 bodu. Nejvyšší nához mezi ženami zaznamenala paní Eva Růžičková z týmu Čezar s hodnotou 212 bodů. Paní Růžičková se stala taktéž hráčkou dne s průměrem 186,20 bodu.

Znovu se všichni uvidíme již za týden v pondělí 28. září 2020 tradičně od 18:00 hodin v Best Sportentru Olomouc, budeme se na Vás těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz