Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BOWLINGHOLICI zaskočili v 2. HD všechny soupeře 1. ligy B SM

21.ročník 2020jaro 2020severní Morava1.liga1.liga B2.hrací den

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek pokračovala v úterý 10. března 2020 druhým hracím dnem 1. liga B regionu severní Morava. A bohužel, hrozba koronaviru dorazila již i do našich řad ABL a ze spřáteleného Polska z důvodu karantény nemohl dorazit tým Elektrownia Rybnik. Zda se budou vzájemné zápasy dohrávat, či nikoliv, to v tuto chvíli nejsme schopni říci. Musíme vyčkat, jak celá situace dopadne a poté se rozhodne, jakým způsobem bude tato skupina pokračovat.

V každém případě druhý polský zástupce Bowlingholici (21 b. – celkem 36,5 b.) bojoval i za svého národního parťáka a bez prohraného zápasu se stal nejen vítězem kola, ale poskočil dokonce i do čela celkového pořadí. V domácí prostředí nedokázala navázat na ostravský výsledek Metal (12 b. – celkem 36 b.), klesl na druhé místo, ale stále má na čtvrtý tým tabulky (jistota postupu do finálové skupiny) slušný náskok 11 bodů. V postupových vodách se nachází také Orel Paskov (14 b. – celkem 34 b.), tentokrát třetí tým večera a třetí i celkově. Zlepšený výkon předvedli Kelímci (14 b. – celkem 25 b.) a postoupili na průběžné čtvrté místo. Stále svou podzimní formu nemůže najít SK CNC Produkt A (10 b. – celkem 20,5 b.) a skupina o Titul se bohužel pomalinku, ale jistě, vzdaluje. Ještě hůř jsou na tom však Šalamouni (4 b. – celkem 18 b.), kteří jsou na šestém místě, ale je nutné si uvědomit, že nehrála Elektrownia Rybnik, která má z prvního HD 10 bodů a je tedy v tuto chvíli na sedmém místě.

A jdeme na statistiky kola. Hráčem večera se stal Jarek Czula (Bowlingholici) s průměrem 195,20 bodu, nejvyšším náhozem 224 bodů a ziskem všech 5 bodů. Jediná z žen, Dana Klusáčková (Metal), zahrála průměr 166,50 bodu. BOWLINGHOLICI kralovali také týmovým statistikám díky nejvyššímu náhozu 588 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 555,80 bodu.  

Máme tedy za sebou již druhý hrací den 1. ligy B SM. K třetímu kolu se opět přestěhujeme do centra Bowling SKY Ostrava, hrajeme v úterý 31. března 2020 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz