Bowlbusters postupují do 2. ligy

22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední Čechy3.liga3.liga C4 hrací den

V SB centru na Chodově posledním hracím dnem pokračovaly v pondělí  22. 11. souboje ve 3. lize skupině C. O postup bojovaly tři týmy, nakonec pohár za třetí místo bere MAESTRO Club A z Kolovrat se ziskem 52,5 bodu. Pohár za 2. místo, sekt a účast v baráži o 2.ligu získává tým Halooween (58 bodů), který v zápase o postup nestačil na umění hráčů z týmu Bowlbusters  (63,5 bodu). Těm patří pohár pro vítěze, slevový poukaz  500,- Kč na startovné v ABL  a především gratulace k postupu do 2.ligy regionu Praha a Střední Čechy, který mohou oslavit  při sektu a soudku piva Heineken. Čtvrté místo patří týmu Re(s)tardi (48,5 bodu), 5. místo týmu JIMATO (42 bodů)         a 6.místo týmu Likvidátoři (35,5 bodu). Týmy na čtvrtém až šestém místě obdržely skleněnou plaketu za účast ve 22. ročníku ABL.

Jako vždy se poslední hrací den udělovaly ceny v několika kategoriích. Nejprve ceny nového sponzora ABL Pivovarů Staropramen, pivní pack, obdrželi  hráči s nejvyšším náhozem daného hracího dne, a tak chmelový mok mohou ochutnat  Jaromír Dospěl z týmu MAESTRO Club A  (219 - 1.hrací den), František Liebich (212 - 2. hrací den), a hned dvakrát Jakub Selnekovič za nejvyšší náhozy ve 3. a  4. hracím dnu s hodnotami 225, resp. 224 bodů. (Oba z týmu Halooween)       Tričko pro nejlepšího hráče skupiny oblékl Jakub Selnekovič (Halooween) s průměrem 188,69 bodů a mohl tak při závěrečném focení stanout po boku nejlepší hráčky skupiny Krystýny Janočkové  (průměr 164,32) z týmu MAESTRO Club A, která kromě trička byla oceněna plaketou. Nejužitečnějším hráčem skupiny s úctyhodným počtem 15,5 bodů z 20 možných se stal a pivní pack ochutná Marek Kuneš (Bowlbusters). Pivní pack za celkový nejvyšší nához týmu s hodnotou 593 bodů ze 3. hracího dne získal tým Halooween.

Všem hráčkám i hráčům děkujeme za účast a budeme doufat, že se na jaře opět setkáme u našeho oblíbeného sportu. Přejeme krásný zbytek roku.

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz