Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BO Bowland stoupá tabulkou 2. ligy A (střed) a je již na 2. místě

21.ročník 2020podzim 2020střední & jižní Morava2.liga2.liga A (střed)3.hrací den

Ve čtvrtek 8. října 2020 jsme v Bowlandu Olomouc, ještě před nuceným uzavřením bowlingových center, stačili odehrát ABL double, 2. ligu A a 1. ligu A. Přednost s reportem dostane 2. liga A (střed) střední & jižní Moravy a její třetí hrací den.

Ve velmi dobrém světle se opět představil domácí BO Bowland (16 b. – celkem 42 b.) a v tabulce je již na průběžném druhém místě. Docela reálně si současnou sestavu Bowlandu dovedeme představit i v dalších hracích dnech a z pohledu nezaujatého pozorovatele je krásné sledovat, jak se ostatní družstva 2. ligy snaží na tento tým vytáhnout. Okamžitě to celkově zlepšilo herní kvalitu 2. ligy a pomalinku se z každého vzájemného zápasu kterýchkoliv týmů stává challenge. Ale pojďme dál. Vedoucí pozici drží i nadále ostřílený 3TÝM (15 b. – celkem 45,5 b.) a ten svůj sen o návratu do 1. ligy bude chtít jistě snít až do konce soutěže. Do noty mu hraje také fakt, že stabilizoval sestavu a do příští sezóny vstoupí možná s novým názvem 4TÝM. Kdo ví? Skvělé třetí místo drží Barum Team (12 b. – celkem 39 b.), který se v konkurenci zbylých pěti ex prvoligových týmů vůbec neztrácí a pánové nejsou vůbec žádní nazdárci. Ba naopak. Na čtvrtém a pátém místě se nám nachází týmy, které ještě na jaře brázdili vody 1. ligy a to SK Skivelo (14 b. – celkem 37 b.), který si o jeden stupínek polepšil a Padavky (8 b. – celkem 34,5 b.). Ty zatím nenavázaly na úvodní kolo a tabulkou zatím pouze klesají. Zbývá nám BO-IMPORT (10 b. – celkem 27 b.), kerý se nějak nemůže stále odpoutat z šestého místa. Ale máme za sebou teprve polovinu soutěže a do konce nám zbývá ještě spousta zápasů, takže posledně tři jmenované týmy ještě mají šanci zamíchat pořadím nejlepších.

A jdeme na statisiky kola. Hráčem večera se po velmi dobrém výkonu stal Mira Janošec (SK Skivelo) s průměrem 209,40 bodu, nejvyšším náhozem 247 bodů a ziskem 4 bodů pro svůj tým. Stejný počet bodů získali také Věra Krejchová (BO-IMPORT) a Pavel Vinklárek (BO Bowland). Hráčkou večera pak byla Martina Hasníková (3TÝM) s průměrem 177,00 bodu. Co se týmových statistik týče, tak nejvyšší nához 653 bodů zahrál SK Skivelo a nejlepší celovečerním průměr 553,40 bodu si připsal BO Bowland.

Z třetího hracího dne je to vše. Kdy se v Bowlandu Olomouc sejdeme ke čtvrtému kolu 2. ligy A (střed), to v tuto chvíli není jisté. Jisté je pouze to, že původní termín byl 24.10.2020 a to budou ještě z důvodu nařízení vlády bowlingová centra uzavřena. Věříme, že se do té doby situace zlepší a my najdeme vhodný náhradní termín. Nepředbíhejme tedy a sledujte prosím pozorně náš ABLweb a facebook, kde budeme přinášet aktuální vývoj situace. Díky za krásný večer s bowlingem a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz