Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Best Wo-Men zaútočil a nasadil k trháku

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez3.liga4.hrací den

Xbowlingu ValMez se v úterý 16. dubna 2024 rozběhla druhá polovina jarní části ABL. Jako první nastoupila ke svému čtvrtému hracímu večeru nejvyšší domácí soutěž, 3. liga. V polovině sezóny se na čele usadila dvojice týmů se shodným počtem bodů, Best Wo-Men a Náhradníci. A co přinesl 4. HD?

Přinesl hodně důležitý moment. I když do konce soutěže ještě zbývají dvě kola, tak právě toto čtvrté kolo může být jazýčkem vah na konečné podobě tabulky. Pětice týmů se prala v každém zápase o každý bod a definitivní rozuzlení přinesly závěrečné zápasy večera. Best Wo-Men přehrál Tož tak poměrem 4:1, naopak Náhradníci dostali „čtyřku“ od NejBlond a stejným poměrem, čili 4:1, si poradil Šalaland s Rozpitými. Zkuste si jen tak otočit tyto výsledky a uvidíte, co by to udělalo s tabulkou.

Ale na „kdyby“ se samozřejmě nehraje a tak to v reálném součtu znamená, že Best Wo-Men (20 b. – celkem 68 b.) se stal týmem kola a druhým Náhradníkům (13 b. – celkem 61 b.) odskočil v cel. kové tabulce o 7 bodů. A protože NejBlond (13 b. – celkem 52 b.) získal stejný počet bodů jako Náhradníci, tak mezi druhým a třetím týmem zůstává rozdíl 9 bodů. Takto máme ten vláček najednou pěkně rozcupovaný. Čtvrtý Šalaland (11 b. – celkem 48,5 b.) ztratil další 2 body na třetí místo a naopak pátí Tož tak (15 b. – celkem 46,5 b.) se díky druhému místo a hlavně získaným bodů vrátili do boje alespoň o třetí místo. Smutně ale musíme konstatovat, že do podzimní 4. ligy to má asi bohužel namířeno tým Rozpité (3 b. – celkem 24 b.), jejichž ztráta je opravdu už hodně velká. No nic, čekají nás určitě dva závěrečné parádní večery.  

Závěrem tady máme ještě statistiky 4. HD. Hráč večera: Radek Capil (průměr 186,00 bodu). Hráčka večera: Andrea Kudělková (průměr 185,80 bodu). Nejužitečnější hráči: A. Kudělková, T. Helešic a M. Staněk (všichni zisk 4 bodů). Nejvyšší nához: Marek Irgl (217 bodů). Nejvyšší týmový nához (600 bodů) a nejlepší týmový průměr (547,60 bodu): Best Wo-Men.

Ze čtvrtého hracího dne 3. ligy je to vše. K předposlednímu pátému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, v úterý 30.4.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz