Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BC Relax v polovině nutného zla návratu do 3. ligy.

21.ročník 2020jaro 2020Praha/střední ČechyRelax Žižkov4.liga2 hrací den

Druhý hrací den mají za sebou družstva hrající 4. ligu ABL Žižkovského Relax Centra. Po minule až neskutečném hracím dni tentokrát se již vše vrátilo do starých kolejí a tak vlivem technickým i nikotinovým program vzájemných zápasů svého cíle dosáhl o skoro hodinu později úvodního večera. Nic to však nevzalo na dobré náladě většiny hráček a hráčů, jakož i jejich výkonů. V čele se cíleně bez známek zjevného vysílení udržuje „domovský" BC Relax, družstvo Marušky Švestkové obklopené bratry Soukupovými, po Luboši tentokráte hernu po letech okusil i Jiří.

Jejich bodová dominance však není nikterak výrazná, dokonce se museli sklonit ve vzájemném duelu i s elánem a zápalem hrajícím Čuri Muri. Ti sice své body tratili jinde, přesto však na své konto dokázali za celý den připsat pouze o půlbod méně leaderů ligy. Neztratili se ani Tak určitě... a Hopkirk a Samson, jen Čerti a Yaman Allstars tentokrát lehce paběrkovali, když získali shodně 6 bodů. Stejně tak se utvořila i tabulka celková, když BC Relax je již jednou nohou zpět ve vysněné 3. lize a jediným, kdo jim prozatím sekunduje, jsou Čuri Muri, kteří mají při zisku 36 bodů pouze čtyřbodovou ztrátu. Ovšem u nich je nevyslovenou jistotou nezájem tuto soutěž i hernu opustit, hrají zejména pro zábavu a pravidelné měsíční setkání s přáteli bez vyšších výkonnostních ambicí.

Nejvyššího náhozu večera dosáhl výjimečnou hrou nestor Ladislav Šámšon (Hopkirk a Samson), což v místních podmínkách je výkonem opravdu nadstandartním. Kategorii Hráče Nejlepšího vévodí trio vedoucího BC Relax Luboš Soukup (průměr 180,70 bodů), Jiří Soukup (171,60) a Luboš Kotouč (170,00). Pouze David Přibyl (Čuri Muri) se mezi ně s průměrem 170,60 bodů dokázal vklínit. Nejlepší ženou je kapitánka BC Relaxu Marie Švestková díky průměru 147,11 bodů. Je současně i hráčem Nejužitečnějším se ziskem 8 bodů, čímž se však prozatím mohou pochlubit i David Přibyl, Luboš Soukup a také Petr Pavelka (Čuri Muri).

Druhá polovina soutěže, alias 3. hrací kolo je na programu přesně za čtyři týdny a sice v úterý 7. dubna v 19 hodin.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz