Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BC Devils a Kanci vedou 3. ABL Brno po 1. HD

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaBrno3.liga1.hrací den

V pondělí 13.9.2021 odstartovala 3. ABL Brno. Ano čtete správně, Amaterská Bowlingová Liga dorazila na centrum Bowling Darts Rubín. První ročník tak úspěšně započala a my se těšíme na nové zážitky. Ve skupině se nám sešla pětice týmů, a to ve složení BC Devils, Kanci, Holubník, Maxim Turbulenc a Válečci.

Do čela se nám dostala hned dvojice týmu. První místo s bodovým ziskem 13 bodů zatím drží týmy BC Devils a Kanci. Na třetím místě se usadil tým Holubník se ziskem 12 bodů. Na čtvrtém místě jsou Válečci se ziskem 7 bodů a poslední příčka zatím patří týmu Maxim Turbulenc5 body. Uvidíme, jak se nám bude v dalších hracích dnech vyvíjet tabulka.

Dostáváme se k hráčským výkonům. Nejlepším hráčem kola se stal Kamil Škorvánek s krásným průměrem 201,5 bodů. Kamil si zároveň připsal i nejvyšší nához kola a to 224 bodů. Nejlepší ženou kola se stala Monika Kozumplíková s průměrem 163,75. Poslední kategorie patří užitečnosti a zde máme dva hráče se ziskem 4 bodů, a to Josef Kozumplík a Matěj Bednařík. Týmově se nejvíce dařilo tým BC Devils který zahrál nejlepší průměr kola 528,50 bodů a také drží nejvyšší nához kola a to 586 bodů.

Výherce motivační soutěže, která dnes byla vyhlášena o nejlepšího hráče kola, se stal Kamil Škorvánek a odnesl si tekutou cenu. Blahopřejeme.

To máme na úvod vše. Druhé hrací kolo je naplánované na pondělí 27.9.2021 a volný hrací den má tým Maxim Turbulenc.

výsledky

Tým Bowling Darts Rubín

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz