Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Barum Team vítězí v 5. HD 3. ligy Holešov

19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní MoravaHolešov3.liga5.hrací den

Čtvrtek 10.5.2018 byl předposledním hracím dnem 3. ligy v Holešově. A i když bodově to nevypadá, výkonnostně to bylo opět vyrovnané kolo. Choboti, kteří minule téměř vyhráli hrací den, znovu spadli na dno tabulky. Nic nemají ale ještě ztracené. U mě dobrý jsou jen bod a půl před nimi a i dnes skončili na 5. místě. A i Tož tak! si drží v tomto HD stejnou pozici jako v celkovém pořadí. Bílý balet Otrokovice a Štamgasti hráli naprosto stejně a jejich vzájemný souboj o druhé a třetí místo bude jistě šlágrem posledního kola. Vítěz dnešního dne Barum Team si zajistil do posledního kola náskok 10 bodů a míří tak vcelku suverénně do 2. ligy.

O post nejužitečnějšího hráče se rozdělili Martin Koutňák z Barum Teamu a posila týmu Tož tak! z Valmezu Zdeněk Čejka. Ten se stal zároveň nejlepším hráčem kola s průměrem 193,2. Druhé místo patří Rosťovi Píkovi (Štamgasti), který zahrál průměr 191,8 a na třetím místě skončil MIchal Laga (Bílý balet Otrokovice - průměr 180,2). Nejvyšší nához - 234 - zahrál Petr Kowalczyk z Tož tak! a pomohl tak svému týmu k nejvyššímu náhozu 580.

Poslední kolo se bude konat 24.5.2018. Sejme ještě někdo Barumku? A jak dopadne boj o třetí a druhé místo? To se dozvíme příště. Určitě se je na co těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz