• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

ATD… vítězem 5. kola 7. ligy Tišnov

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga5.hrací den

7. ABL Tišnov odehrála předposlední kolo jarní části. Rivalita mezi týmy ATD… a Davidovým vítězným týmem je již skoro u konce, neboť finálový večer se blíží a v čele tabulky se střídají jen a pouze tyto dva týmy. Vítězství kola tentokrát ukořistili pánové z ATD…, a opět tak poskočili do čela tabulky.

Je jasné, že poslední kolo se rozhodne o tom, komu náleží postup do vyšší ligy. Bohužel máme avizovanou neúčast Davidova vítězného týmu, takže si tento tým šesté kolo předehraje a finálového ceremoniálu se tak nezúčastní. S téměř 100% jistotou ale můžeme říct, že tento tým obsadí první nebo druhé místo. Splitmani mají svoji pozici taktéž téměř jistou. S velkou pravděpodobností zakončí premiérovou sezonu na krásném třetím místě.

Velké boje se dají očekávat na chvostu tabulky. RAPO, Trylyjon chib a T.O. Bílý lev si to rozdají o udržení v lize. Máme se na co těšit.

Tabulka po 5. HD: 1. místo ATD… (93 b.), 2. místo Davidův vítězný tým (91 b.), 3. místo Splitmani (64,5 b.), 4. místo RAPO (45 b.), 5. místo Trylyjon chib (43 b.) a 6. místo T.O. Bílý lev (38,5 b.).

Statistiky kola: Nejlepším hráčem byl David Zeman (Davidův vítězný tým) s průměrem 179,00 a nejvyšším náhozem 211. David a jeho týmový kolega Tomáš Novotný byli nejužitečnějšími hráči kola, protože oba získali všech 5 bodů. Nejlepší hráčkou byla Pavla Procházková (RAPO) s průměrem 153,20. Týmové statistiky patří Davidovu vítěznému týmu s průměrem 484,40 a náhozem 552.

Předposlední kolo 7. ABL Tišnov je za námi. Poslední kolo je naplánováno na 21. května v 18:30 v centru Xbowling Tišnov.