APVV ŽILINA vítězem 2. ligy v Žilině

Historie20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaŽilina2.liga5.hrací den

V úterý 5.11.2019 se odehrálo v Bowling Academy Žilina poslední kolo 2. ligy ABL. Již po minulém kolo bylo rozhodnuto, kdo bude první a čekal se boj o 2. místo.

První místo v druhé lize patří týmu APVV Žilina, který nasbíral za 5 hracích dnů 96 bodů a stal se tak absolutním vítězem 2. ligy. Na druhém místě je tým TOMATO s 75,5 body. Tento tým nenechal nic náhodě, v posledním hracím dnu získal 22 bodů a upevnil si tak druhou příčku. Třetí místo obsadil tým LMT s bodovým ziskem 61,5 bodu. Všem vítězům moc blahopřejeme.

Nejvyšší nához týmu v posledním hracím dnu patří APVV Žilina, jehož hodnota je 526. Nejvyšší nához jednotlivce získal František Gažo za výkon 215.

Nejlepším hráčem celkové soutěže se stal Lee Janghoon s průměrem 167,13. Průměr 129,4 patří Terézii Gregorové a stala se tak nejlepší hráčkou soutěže. Hráčem, který v této skupině porazil nejvíce soupeřů a získal 19 bodů je Štefan Kováčik.

Moc děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru a těšíme se na další ročník ABLTěšte se na jarní část, která v Bowling Academy Žilina začne ve Februáry.