Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ani bodově slabší den nepřipravil Kokosy na bowlingu o vedení.

21.ročník 2020podzim 2020Praha/střední Čechy3.liga3.liga E2 hrací den

V úterý 29. září otevřela sérii druhých hracích kol podzimní sezóny 21. ročníku ABL na herně Xbowlingu Strašnice skupina E 3. Středočeské ligy. Byť v období všeobecně známém a značně nejistém, dorazilo všech sedm účastnivších se družstev s náladou nijak nezkalenou a u sportu si ústa zakrývajíc maximálně svým umem a dobrými nápoji ať už alkoholické či řidičské provinience. Na dobré náladě i radosti ze hry tak nebylo po tom, co se děje za schody a dveřmi herny naštěstí jakýchkoli stop.

Nejlepší podmínky měli při zahájení druhých konfrontací každého mužstva s každým Kokosy na bowlingu a ačkoli byli tento večer bodově méně potentní s porovnáním hracího dne úvodního, podařilo se jim své vedení v tabulce po polovině soutěže uhájit a mají tak před stříbrným exdruholigovým BUS TEAMem s 36 svými 2, 5 bodový náskok. Bronzoví jsou prozatím premianti tohoto večera Master Praha, kteří celkových 33 bodů jen tento večer podpořili přes dvě týmové prohry ziskem krásných 21 bodů. Zajímavé příběhy píšou taktéž výkony aktuálně o půl bodu šestých Marťanů, když byli druhým nejlepším družstvem večera, v což po dvou úvodních duelech bez jediného bodu asi netušili a v zisk nakonec 18 zrovna tak. Velkou neznámou jsou poté výkony i cíle Ptakokurek, které hrají stylem nahoru dolu, zřejmě i podle hladiny Proseca a Havany a dokážou zahrát k hranici 600 bodů, aby pak stěží překonali bodů 300...

Druhou polovinu sezony a věřme, že bez jakýchkoli komplikací nejen zhora by měl odstartovat 3. hrací den, aktuálně v 19:00 pro tuto skupinu premiérově již na třetí herně Xbowlingu, po Střížkovské a Strašnické, nakonec tentokrát ve středu 21. října na Žižkovské. Tak věřme, že virové i vládní zákeřnosti nic z této sezóny neuberou a všichni se sejdou zdraví a odhodlaní. V případě jakýchkoli změn budou všichni zainteresovaní včas informováni.

Nejlepším hráčem večera byl Petr Jelínek (Kokosy na bowlingu) s průměrem 180, 50 bodů, držitelem Nejvyššího výkonu poté Luděk Šafařík (BUS TEAM) při zisku 212 bodů, celkově je pak hráčem Nejlepším jeho bratr Jakub s průměrem 181,75 bodů právě před Petrem Jelínkem, který však absolvoval pouze 2. hrací kolo. Z tria hrajících dam je tou nejúspěšnější a tedy Nejlepší ženou dnes nepřítomná Kateřina Edelmannová z vedoucího uskupení díky průměru 165 bodů rovných a primát hráče Nejužitečnějšího patří Jiřímu Běleckému (Master Praha) se ziskem rovných 10 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz