Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Alter Ego nepoznalo hořkost porážky

22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední Čechy2.liga2.liga A2 hrací den

V pondělí 11. října odehrála na Proseckém Xbowlingu Duo jako první z 2. lig ABL svůj druhý hrací den 21. ročníku skupina A. Z klasických osmi týmů se po odhlášení na poslední chvíli jednoho z nich pouze sedmičlenná, hrající tak oproti druholigovému formátu sice „amerikou", avšak jen na šesti drahách, kdy jedno z družstev má jedno kolo volno, jak je tomu zvykem v ligách nižších.

Nic to však nemění na počtu zajímavých utkání vyrovnaných družstev, z nichž však přeci jen jedno vymyká a to Alter Ego. Usadili se na čele tabulky již v průběhu úvodního hracího dne a nejen, že nikoho před sebe nepustili, naopak svůj náskok neustále zvyšují. Byli bodově neúspěšnějšími i druhého večera, když pánové posbírali úctyhodných 26 bodů a po polovině soutěže se tak s celkovými 53 a sedmnáctibodovým náskokem na druhou Zelenou sílu B pasovali na nejžhavější uchazeče přímého postupu do 1. ligy. Třetí jsou poté již v poli vyrovnaném BT Notaxo X33,5 bodem před BK Family Fitnessbody 32. Na opačném pólu tabulky se stávají pomalu nejvážnějšími adepty přímého sestupu do 3. ligy Bowling Plus, když hoši dokázali prozatím získat skromných 10,5 bodu.

Výborně tento večer zahrál Jan Herman z vedoucího týmu s průměrem 208,83 bodů, těsně před Danielem Škardou (Bowling Plus) s rovnými 206 body. „Dvoustovkovou" hranici ještě úspěšně atakoval Petr Pekár (Zelená síla B) s 200, 83 body a neúspěšně jeho oddílový kolega Miroslav Nýč díky 199,17 bodovému průměru. Je alespoň autorem Nejvyššího výkonu večera a to rovnou hodnoty Golden VIB Clubu za 256 bodů. Celkově je Nejlepším hráčem stále Jan Herman s průměrem 211,50 bodů, Milada Sovová je poté Nejlepší ženou díky průměru 167,92 bodů a hráčem Neužitečnějším není překvapením, že Jan Herman 12 body, což znamená jediné, že dosud žádný ze soupeřů v duelech hráče proti hráči neměl to štěstí získat jeho skalp...

Druhou polovinu základní sezóny odstartuje 3. hrací den opět v pondělí, nyní již 1. listopadu v 19:00 na herně Záběhlického Bowlingu Na Ovčíně.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz